• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

WHEM Mieke, Kwaadmechelen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

kapodaster

Wandelaar
43
12/09/25
54
Iemand enige ervaring met deze dame?

Ze adverteert al enkele maanden op RL en haar advertentie triggert me wel omdat het een echt amateurtje lijkt. Staat echter geen contactinformatie vermeld; heb al eens een privé bericht gestuurd via Redlights maar daarop kwam geen reactie (bericht is zelfs nooit gelezen).
Toch blijft ze met enige regelmaat adverteren...

 
Ben er wel eens geweest voor een blowjob. Appartement is rommelig en stinkt naar sigaretten. Zelf was ze wel fris gewassen maar voelde me niet bepaald aangetrokken tot haar. Pijpte ook niet geweldig en ben dus ook niet meer terug gegaan. Op zich doet ze niets verkeerd, het is echt een amateurtje die wat snel geld wil bijverdienen. Maar er zijn er dus wel echt betere te vinden als je t mij vraagt
 
Heb jaaaaaren geleden in Kwaadmechelen wel eens een paar keer een pijp/cardate gedaan met een jonge alleenstaande mama. Was best leuk, tot ze me op een keer niet kwam opdagen op de afspraak. Vraag me af of dit dezelfde persoon is...
Jaren geleden was er inderdaad een jonge mama die pijp/cardates deed. Volgens haar advertenties in Ham/Kwaadmechelen, maar in werkelijkheid op de parking van //mod.edit. ******** in Koersel (Beringen). Misschien is het dezelfde?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Jaren geleden was er inderdaad een jonge mama die pijp/cardates deed. Volgens haar advertenties in Ham/Kwaadmechelen, maar in werkelijkheid op de parking van ******** in Koersel (Beringen). Misschien is het dezelfde?
Zou kunnen, maar Ik had mijn dates met haar altijd in Kwaadmechelen zelf. Spraken af op de parking achter //mod.edit teveel locatie info en reden dan naar de bossen een beetje verder.
In de 20, slank, lang zwart haar...
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Zou kunnen, maar Ik had mijn dates met haar altijd in Kwaadmechelen zelf. Spraken af op de parking achter //mod.edit teveel locatie info en reden dan naar de bossen een beetje verder.
In de 20, slank, lang zwart haar...
Dit zou ze wel eens kunnen zijn, voor ze naar Beringen verhuisd is. Is inmiddels volledig van de radar verdwenen.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
is inderdaad de Mieke van jaren geleden, is een zachte dame inderdaad een zwaar leven achter de rug en dat zie je maar is geen escorte ze doet dit om bij te verdienen, vraag via bericht haar gsm nummer zo kan je afspreken.
doet dit bij haar thuis in de auto of in het bos, zo ver ik weet enkel pijpdates ....
 
Terug
Bovenaan Onderaan