• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Algemeen Isaura and friends 4,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik wilde hun ook bezoeken en zag de locatie bij de kolenblomme? Is dat een beetje 🤏 een leuke locatie ook wanneer je je daar als Hollander 🇳🇱 meld? Blijf het liefst dichterbij huis 🏠 maar een nieuw feestje 🥳 bij Isaura is wel leuk… heb goede ervaringen met haar en zeker weer zin…
Kan alleen maar zeggen doen. Ik ken de locatie niet, maar de dames wel van Isaura & Friends en Isaura zelf ook. Toppers. [... persoonlijke informatie gewist door moderator ...] De Nederlandse feestjes in Zwinderen waren en zijn altijd top...
Veel plezier bij je ontdekkingstocht op de nieuwe locatie en doe Isaura de groeten.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ik zag de flyer op SJ maar ik zie Isaura niet in de line-up? Ik zie Linda, Tita, Nicky en Tatiana dus ik ben er niet zeker van dat Isaura er zelf ook is
Het draagt de titel "Isaura and friends" en bij haar andere gb's in oa de kolleblome wordt ze ook niet de line-up genoemd. Ik zag het altijd als Isaura en vriendinnen waarbij zij de vaste kern is en de andere dames variëren en om die reden genoemd worden. Of is ze soms ook enkel de organisator zonder zelf aan te schuiven?
 
Laatst bewerkt:
Het draagt de titel "Isaura and friends" en bij haar andere gb's in oa de kolleblome wordt ze ook niet met naam genoemd. Ik zag het altijd als Isaura en vriendinnen waarbij zij de vaste waarde is en de andere dames variëren en anders dan zij zelf (als vaste kern) dus vermeldenswaardig zijn. Of is ze soms ook enkel de organisator zonder zelf aan te schuiven?
het lijkt me (maar ja ik weet het niet zeker natuurlijk) deze keer het laatste; enkel de organisator zonder zelf aan te schuiven. In eerdere flyers / edities stond ze zelf wel in de line up. Ik heb helaas geen mogelijkheid om het live te checken maar wellicht lezen we het hier nog na maandag.
 
Vandaag gaan kijken bij Lindas Place in Dordrecht waar Isaura een feestje had.

Het was oké. De actie vond plaats in twee kamers, maar die waren niet echt groot, waardoor een van de dames grotendeels staand (of knielend) naast het bed beschikbaar was. De twee etages werden verbonden met een eng, stijl trapje en de kamers werden al snel benauwd (al is dat geen wonder met dit warme weer).

Er stonden vier dames op de affiche maar ik heb er maar drie gezien (en wel gewoon 110 betaald). Twee daarvan waren wel mijn type en ik heb lekker kunnen genieten van beiden. De jongere dame heeft me heerlijk klaargepijpt en liet me over haar tietjes klaarkomen.

Ik ben anderhalf uur gebleven dus wellicht is er later nog een vierde dame bijgekomen. Wel was er een crossdresser die meespeelde met een aantal aanwezige mannen.

Organisatie en inzet dames was prima.
 
Het was druk en heet 🥵 het was er opzich redelijk gemoedelijk, vond het wel druk maar dat kwam ook omdat de ruimtes niet al te groot waren. Geen idee 🤷 welke dames er waren maar boven lag een donker getinte dame zag er leuk 🥰 uit, maar die was zo bezig en had gesquirt en lag in een viezige plas kutvocht. Niet echt opwindend 🧐 op de laag eronder was in een kamertje 2 dames die wel van mijn goesting 😋 waren. Ben daar gepijpt geneukt en klaargekomen. Kleding in een zak verzameld en opgeborgen en douchen 🧼 op de kamer naast de actie! Was echt bloed 🩸 heet dus gezweten als een malle en met lege zak naar huis 🏠 volgende keer meer.
 
Ik ben enkele manden geleden per toeval es verzeild op een gangbang van Isaura and friends in de Hotstore te Aalst .
Ik ging er iets ophalen toen de gangbang net begon , de eigenaar vroeg of ik geen zin had om mee te doen .
Ik dacht van ,ah ja waarom niet .
Ik heb me toen geweldig geamuseerd met alle meiden die erbij waren , Isaura zelf is een heel vriendelijk en toffe dame die weet wat seks is .De andere dames waren ook allemaal heel leuk en geil om mee te spelen .
Er was toen niet teveel volk en ik ben dan op het laatste bij twee dames blijven liggen om wat te praten na de seks .
Ook dat was heel aangenaam en je hoort nog es iets wat normaal niet verteld word , deze mensen doen echt wel hun best om je te laten genieten en dat terwijl ze zelf ook volop genieten ,ook de locatie was top .
 
Ik een man van 30j (slank) ben aan het twijfelen om aanstaande vrijdag langs te gaan. is dit iets dat aan te raden is ? zijn er ook andere vrouwen aanwezig dan degene die voorgesteld staan op de flyer ?
 
Ik een man van 30j (slank) ben aan het twijfelen om aanstaande vrijdag langs te gaan. is dit iets dat aan te raden is ? zijn er ook andere vrouwen aanwezig dan degene die voorgesteld staan op de flyer ?
Nee zijn meestal de dames die er opstaan dat er zijn , ze zijn wel nu ni meer zoals op de foto ,sommigen zijn wel iets rijper en ouder al , als je jonger dames wil zou ik en andere GB aan raden maar voor eerste keer is deze keer wel relaxt te zien wat je voorkeur is natuurlijk
 
Ik heb vakantie en ga de sprong eens wagen naar de Pinte vanuit Nederland. Linda lush ken ik vanuit Zwinderen dus gaat leuk zijn. 6 dames dus hoop dat ik niet te uitgeput ga zijn voor de terugweg. Benieuwd of de organisatoren er hier ook een topfeestje van maken. Iemand al ervaring met de feestjes op deze locatie?
Ik ben alvast onderweg....
 
Iemand ervaring met Isaura en friends in de koleblomme? Ik zou er donderdag naartoe gaan maar heb nog geen ervaring met de locatie. Wel vroeger al gangbangs van Isaura bezocht in het Rozenhof.
Het is de aanwezigheid die de ervaringen maken en niet de locatie.
Dus wil je de locatie bewonderen dan zou ik thuis blijven, kom je naar de koleblomme voor de gangbang dan zou het kunnen dat je er een fijne herinnering aan over houdt,aangezien je al voorgaande ervaring hebt met Isaura's gangbang.
Het ligt dus helemaal bij jouw intenties en verwachtingen.
Aan de flyers zelf kan je misschien ook al uitmaken of het een match wordt of niet en anders ben je na afloop toch een event en ervaring rijker.
Het is dus maar hoe je het bekijkt.
 
Ik zou graag meer willen weten over de GB in Sittard: locatie, gemiddelde opkomst/drukte, andere deelnemers/stellen, verhouding mannen/vrouwen hygiëne etc? Iemand ervaring? Alvast dank.
 
Ik zou graag meer willen weten over de GB in Sittard: locatie, gemiddelde opkomst/drukte, andere deelnemers/stellen, verhouding mannen/vrouwen hygiëne etc? Iemand ervaring? Alvast dank.

Wat specifiek wat er nog niet beschreven is in dit topic of andere over pleasure2gether wil je weten dan. In het algemeen vragen 'ik wil meer informatie over alles' gaat je niet veel opleveren.

(voor je nog eens vraagt naar hoeveel mannen er komen, zie de 10-duizend andere keren dat mensen hiernaar gevraagd hebben...)
 
Ben er hard over aan het denken om morgen eens voor het eerst bij Pleasure2Gether binnen te wippen. Ik wandel al een tijdje privé 1 op 1 bij dames, maar dit lijkt me ook wel eens gruwelijk geil om mee te maken.

Bij de advertentie op SJ staat morgen dat Nicky, Aline, Tatiana, Ilayda aanwezig zullen zijn. Hebben deze dames ook een profieltje ergens? De foto's op de folder zien er wel appetijtelijk uit, maar hoe actueel en realistisch zijn deze? Moeten natuurlijk wel een beetje mijn type zijn... ;)
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan