• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Recensie Aïsha (Roemeense) 4,50 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

DrDre78

Newbie
24
22/11/21
29
23
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
B
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Donderdag
Totale kosten (in euro)
110
Na mijn eerste kennismaking met Aicha nu alweer ruim 2 weken geleden , waarbij ik last minute toch met haar nichtje Kassi ging kameren , bleef Aicha maar door mijn hoofd spoken. Intussen 3 bezoeken verder waar zij net op die momenten niet aanwezig bleek , en ik alternatieven koos (Meliss (DE/TUR), Mira (ROM) , Margarita (BUL), zie overige recensies, was ze er na een insidertip vandaag wel. Na de tip meteen in de auto gestapt en richting Lemiers vetrokken. Eenmaal omgekleed , zat Aicha inderdaad aan de bar. Even koffie gedronken en wat met haar gepraat, waarna we al snel hetgeen al 1 week door mijn hoofd speelde ten uitvoer gingen brengen. Het werd room 11 , Aicha's lucky number ! Het waren even heel wat trappen maar het uitzicht op haar prachtige billen , maakte veel goed , en leidde af van de trappen en mijn conditie ! haha
Lieve meid en een prima standaard uurtje verbracht op NR 11.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Penismassage
  2. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
B
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Zondag
Totale kosten (in euro)
70
De afgelopen paar maanden al een aantal keren visueel genoten van Aïsha die lekker in de zon ligt te bruinen, vooral als ze met haar mooie billen in de lucht ligt. Vandaag was dit ook weer zo. Toch maar eens gevraagd of ze ook "deed kameren"… 😆.

Aïsha heeft een exotische uitstraling, die uitstekend past bij het Duizend-en-een nacht idee (in de bar) van Sixsens.
31 jaar, 1.70m., 65 kg., lange zwarte haren, B cup, zeer mooie gebruinde huid, weinig tot geen tattoos geloof ik (niet goed op gelet).

Ze zorgt meteen voor een zeer ontspannen en goede sfeer, en toont ook persoonlijke interesse, gaat echt op dingen in. Dit is meestal wel anders! Het helpt natuurlijk ook dat ze intelligent is en haar talen spreekt. Echt een hele mooie lieve rustige dame.

Maar ze weet wel van wanten 😍!
Alles was goed tot zeer goed, zal zeker herhaald worden 🙂.
Vanwege de "total experience" rond ik naar boven af en krijgt ze vijf sterretjes van mij. Zo'n prettig persoon kom je niet vaak tegen.
 
Vorige week met deze dame ook naar de kamer geweest. Zeer goede ervaring met haar. Uitgebreid en lekker tongzoenen als voorspel. Daarna pijpen zc (wel vroeg ze voor een present achteraf) daarna heerlijk cowgirl en afgewerkt doggy.
Zeer knappe slanke dame. Ze had vorige week een rood netpakje aan. Ze heeft 2 klein tattoos onder haar kuiten en 2 kleine onderaan haar scheenbeen. Ze was veel vrij ondanks de goede service
 
Prachtige verschijning, ondanks haar gebruinde huid idd Roemeens wat ik niet had verwacht. Een mede bezoeker gaf me de tip om met haar te kameren. Een lieve en rustige dame had ik even behoefte aan. Even met haar kletsen was het plan, 3x raden.... Paar minuten later liepen we om de sleutel vd kamer.

Half uur 70€, tongzoenen was extra 10€. Is een must wat mij betreft het zoenen en had die 70€ toch niet cash gepast. Het is echt een heke zachte, lieve en vriendelijke jongedame! Kamer was top verder ook 👌🏻
 
Deze dame staat op mijn lijstje nu boven aan.
Toen ik er was, was ze mij al opgevallen buiten bij de bar.
Vind haar ook iets hebben wat mij aantrekt naar haar.
Wanderlaar5 zij al dat ze goed was toen ik er was en wij een rondje maakte door de SS.

Maar als ik het goed lees is 30 minuten 70,- Euro.
Dat is dan massage, beffen, vingeren, NMC en PZC!?
En 60 minuten is 130,- Euro bij haar.
 
Prijzen verschillen nogal eens heb ik gemerkt, ik ga vanaf nu wel de "standaard" prijzen proberen te krijgen ook. Vingeren vinden veel dames daar niet prettig trouwens dus is niet altijd een optie
Toen ik vorige week voor de 1e keer kwam zei de dame bij de receptie al standaard prijzen zijn €70,- 30min en €130,- 60min los van de extras "echter zijn ze vrij om er vanaf te wijken"

Even later liep er een brede kale meneer met mij mee voor wat meer tekst en uitleg en die bevestigde die prijzen ook. Daarna zijn die prijzen nog eens door de 2 bulgaarse dames met de grote porno borsten aan mij uitgelegd.
 
Aïsha gekamerd januari 2024, voor 60p30 (toen het "normale tarief). Daarvoor kreeg ik een vol half uur zonder upsell en een prachtige vrouw met gulle glimlach. Ik kwam niks te kort qua service.

Afgelopen weekend kwam ze vriendelijk verhaal halen hoe het kwam dat we zo weinig kameren. Ik legde uit dat er veel vrouwen zijn, en je elkaar soms simpelweg misloopt. Dat nam ze erg sportief op, en toen ze de volgende dag even kwam kletsen sloeg ik mijn arm om haar heen voordat ze ook maar iets kon zeggen.

Wederom een half uurtje, met diezelfde leuke vrouw met glimlach en diezelfde service. Nu dus voor 70p30 omdat dat nu het "standaard" tarief is. Geen upsell perikelen, gewoon een erg fijne kamer. Heb gezegd dat de volgende keer niet zolang meer zal duren.

Het helpt zeker als de dames weten dat je een regelmatige bezoeker bent. Je praat immers met andere heren (mond op mond reclame) en je wordt gezien als investering voor langere periode. Een nieuwe bezoeker of bezoeker die slechts 1 keer de club bezoekt, daar willen sommige dames misschien net iets minder moeite voor doen en net wat meer geld vragen.

Geldt trouwens lang niet voor alle dames. Aïsha komt op mij vooral erg lief en speels over, vaak lachend te zien en goed gemutst. Ik zou nieuwe bezoekers haar altijd aanbevelen vanwege de aangename sfeer die ze in de kamer maakt.
 
Dat zal ik dan maar volgende week doen.
Hoop dat ze er wel is als ik er ben.
Ik heb vanaf Vrijdagavond 2315u 16 dagen vakantie.
Word onder andere een bezoekje aan Sixsens in mijn vakantie.
En hopelijk ook een kamer gang met haar als het voor gesprek goed gaat.
 
Terug
Bovenaan Onderaan