• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Recensie Samantha, Rotterdam 3,50 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Captain_Koons

Vaste klant
245
23/01/22
273
7
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Highclass companion
4,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Afrikaans
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
C
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/9717881-samantha
Totale kosten (in euro)
250
Als liefhebber van exotische dames heb ik al een aantal halfbloedjes mogen ontmoeten. Ik wilde eens met een echt zwarte dame het bed delen en dat is me uitstekend bevallen. Samantha komt oorspronkelijk uit Angola maar voordat ze naar Nederland kwam woonde ze in Spanje.
Samantha is een perfecte balans van slank met curves op de juiste plaatsen. Haar taille, onderbenen en voeten zijn sexy slank. Ze heeft mooie ogen en een natuurlijke uitstraling. Een paar kleine tatoeages maar verder vooral heerlijk puur natuur en onbewerkt. In het echt en in het app-contact is ze ontspannen en humoristisch.

We hadden een beetje een klik. Tijdens samen douchen bleven mijn ogen over haar lichaam bewegen wat haar sowieso opviel en het was vrij gemakkelijk om daarover complimentjes te geven. Ze zei over mij ook aardige dingen zonder dat het geforceerd leek. De opwinding was al duidelijk te zien en ook daar ging haar commentaar over. Maar we waren hier nog onder de douche dus eerst afdrogen.

We zijn rustig begonnen. Ik heb niet gebeft maar wilde wel eerst even haar lichtroze poesje van dichtbij bekijken en dat bracht me verder in de stemming. Aanvankelijk leek hij er wel erg gemakkelijk in te glijden. Maar wat lekker als je eenmaal in haar gaat bewegen. Lange stoten zijn bij haar yummy maar ook diep in haar blijven en dan korte diepe stoten zijn heerlijk in haar poesje. Wat er nog bijkomt is dat ze vooral in doggystyle met een hand je ballen weet te vinden. Oh my God. 😍

We hebben het uur volgemaakt met sex in verschillende standjes en toen haar timer afging hebben we rustig afscheid genomen.
 
Algemene beoordeling
2,00 ster(ren)
Intiem
2,00 ster(ren)
Pijpen
2,00 ster(ren)
Highclass companion
1,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Afrikaans
Haarkleur
Zwart
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Atletisch
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Vrijdag
Totale kosten (in euro)
150
Erg teleurgesteld. Het begon al dat ze niet beschikbaar was op de afgesproken tijd en dat ze niet de dame van de foto's is. Ze ziet er wel okay uit maar niet zoals op de foto's. Haar 'vriend' is aanwezig in het appartement. Het is niet mogelijk om met haar te bellen dus de afspraken lopen via haar "vriend". Het appartement is onaangenaam. Lakens op het bed waren onhygiënisch met verschillende vieze vlekken. Ik had eigenlijk al weg willen gaan maar alles al betaald. Alles ging op de automatische piloot. Ik kreeg door de omstandigheden zoals eerder beschreven niet snel hard maar geforceerd ging het condooom er om heen. Snel pijpen en aftrekken zodat ik snel klaar zou komen. Vroeg haar om rustig aan te doen en begon ze humeurig te doen. Ze wilde niet meer dus over naar intiem. Glijmiddel erop en toen begon me passief te berijden. Ik kreeg hem niet meer omhoog dus begon er maar weer hard te trekken. Besloten om naar huis te gaan en mevrouw was nog verontwaardigd ook. Echt zonde van mijn tijd en geld.
 
Terug
Bovenaan Onderaan