Begin deze week een telefonsiche afspraak gemaakt om Jennifer een bezoekje te brengen. Whow, wat een good looking women. Direct een heerlijke tongkus en dan mocht ik volgen naar boven richting de slaapkamer.
Tijdens het tongkussen (wat ze soms diep doet) ging mijn hand naar haar kutje en dat was toch al redelijk nat. Ik begon haar te vingeren en ze brabbelde enkele Spaanse woorden en greep mijn vriend vast die al hard stond. Wat wil je, is echt wel een knappe meid.
Ik legde haar op bed en begon haar te likken aan haar kutje. Soms spreide ik haar benen goed open zodat ik haar kutje diep kon likken en vingeren. (op haar vraag wel met 1 vinger). Ik begon haar kontje te likken en daar had ze niks op tegen. Integendeel, toen ik een vinger in haar kont stak pruttelde ze niet tegen. Ze nam opeens glijmiddel en streek dit over mijn vinger uit. Ik mocht haar kont verder verwennen. Ze zei alleen, begrijpelijk, dat ik haar nadien niet meer mocht vingeren.
Nadien was het mijn beurt om verwent te worden. Ze begon heerlijk diep te pijpen en vergeet je ballen inderdaad ook niet. Haar tong ging richting mijn gaatje en begon dit zachtjes te likken. Ik hefde mijn bekken naar omhoog en spreide mijn benen meer open en ze vroeg 'you like?' Ik vertelde dat ik het prettig vind wanneer ze mijn kont verwennen. Met haar vinger begon ze mij te plagen en stak deze even later, voorzichtig, in mijn kont. Ik zei dat ze gerust harder en dieper mocht gaan wat ze dan ook deed. Terwijl ze mijn kont aan het vingeren was, begon ze mij afwisselend te pijpen en af te trekken. Veel had ik niet nodig om klaar te komen en spoot op mijn buik. Ze nam enkele vochtige doekjes om alles netjes op te kuisen.
Aangezien ik wel hou van gerimd te worden is het herhalingsgevaar wel groot. Er zijn niet veel dames die dit doen en zekers niet voor de prijs van 70 euro.