• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Wat is het mooiste lichaamsdeel van een vrouw?

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Felix

Wandelaar
69
25/09/22
75
Als het accent dus op het zien ligt, vind ikzelf een vagina niet echt mooi om te zien, maar seksueel wel het meest opwindend (a-symmetrische, lubberende schaamlippen ogen sowieso weinig fraai). Haar borsten ook niet per sé het mooist als deze te groot, te hangerig of te slap zijn. Dan meer de billen en benen als deze proportioneel fraai zijn gevormd en passend bij haar figuur.
Smalle handen met mooie lange vingers, nagels gelakt, zijn ook sierlijk (handjes als klauwen echter niet).
Allicht ook haar hoofd/gezicht, haar ogen en uitstraling als deze schoonheid verbreiden.
Het is voor mij dus eigenlijk meer het geheel van de dame, haar figuur, en niet specifiek een of twee lichaamsdelen.

Een vagina zie je normaal gesproken ook niet als de vrouw aangekleed is. En als de dame opgewonden raakt, zie je aan de buitenkant van haar poesje ook niet zoveel verandering dat het echt opvalt.

Ik kan me voorstellen dat voor een vrouw een penis dan interessanter en spannender oogt: van klein en slap naar groot en stijf incl. zijn glimmende eikel. En bij een hevig hoogtepunt spuit hij ook nog, goed zichtbaar, zijn sperma krachtig in het rond of op haar lichaam.
Een stijve penis kan zij bovendien goed beetpakken, kan ze diep in haar mond nemen incl. zijn spuitende zaad, en ze kan eraan zuigen.
Maar ik denk dat een vrouw de penis toch niet het mooiste lichaamsdeel van de man vindt om te zien.
 
Het is voor mij dus eigenlijk meer het geheel van de dame, haar figuur, en niet specifiek een of twee lichaamsdelen.
Is voor mij ook wel het totaalplaatje. Lange, slanke benen, mooie B of C cup, liefst donker haar, en ogen die fonkelen. Voor mij onweerstaanbaar. Oh, en ik vind een hals en/of nek van een dame soms ook supersexy!
 
je hoeft de dame niet aan te kijken? ;) alle respect, het is meer verbazing
IK had ooit een collega die zei over een vrouw 'paleis van de achterkant, ruïne van voren' Of iets in die trent
Haha nee hoor zo zit ik er nier in. Natuurlijk is moet het totaalplaatje kloppen en gezichtje aantrekkelijk zijn met een leuke glimlach. Ik kan er niets aan doen maar ik smelt bij een mooie rug en ben een billenman
 
Dat ze er goed en verzorgd uitziet:giggle:. Mooie uitstraling (mooie lach heeft) en goed gekleed is. Daarnaast ogen om in te verdrinken. Mooie lange haren, bij voorkeur een brunette. Daarna haar voorgevel, mooie B of C cup. En een mooi en lief karakter🥰
 
Elk lichaamsdeel kan voor mij op dat moment wel het mooiste zijn: die mascara doorlopen oogjes terwijl ze op haar knietjes zit te deepthroaten, die natte gleuf tijdens facesitting, die tong die mijn ballen likt, die volle heen en weer bungelende borsten tijdens cowgirl, dat strakke kontje omhoog tijdens doggy, die rode blosjes op haar wangen terwijl ze het uitschreeuwt van genot, etcetera…. 😛😝😜🤪
 
Voor mij is de combinatie van relatief brede heupen met een relatief smalle taille het aantrekkelijkst. Ik kan er erg van genieten om in doggystyle een dame bij haar bekkenkam of het vet dat daarop rust vast te houden.

Verder ben ik het met OP eens dat ik zelden opgewonden raak van het uiterlijk van een vagina. Bij de meeste vind ik er weinig schoons aan 😅
 
Is voor mij ook wel het totaalplaatje. Lange, slanke benen, mooie B of C cup, liefst donker haar, en ogen die fonkelen. Voor mij onweerstaanbaar. Oh, en ik vind een hals en/of nek van een dame soms ook supersexy!
Voor mij ook het totaalplaatje. Ook het liefst donker haar en ook donkere fonkelende ogen. Dan mag het zelfs best een quasi lelijk dikkertje zijn.

Sommige dames kunnen zo'n heerlijke vibe hebben, dat de rest niet meer uitmaakt,
 
Terug
Bovenaan Onderaan