Recensie Sophie, Alkmaar, A23, k4 4,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Dick31

Vaste klant
148
06/05/24
129
19
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Intiem
3,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Donkerblond
Cupmaat
B
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
30 minuten
Shift
Middag
Dag
Zondag
Totale kosten (in euro)
100
Laatst was ik weer eens aan de wandel en op zoek naar wat nieuws. Ineens trok de dame op A23, k4 mijn aandacht en even kennis gaan maken. Toen bleek dat ze Nederlands was ben ik snel naar binnen gestapt en tijd en prijs afgesproken om eens lekker te gaan genieten.

Na het afhandelen van het financiele gedeelte en het wassen van de intieme gedeelte lekker op bed beland. Hier liet ze zien behendig te zijn in het verwennen van een man en hebben we een lekkere vrijpartij gehad. Wat ik jammer vond was dat beffen niet mogelijk was. Haar on top was heerlijk maar bij het wisselen naar de missionaris bleef ik helaas niet hard waardoor dit wat minder geslaagd was. Uiteindelijk mezelf met haar hulp over de streep getrokken.

Ik denk dat ik nog wel eens bij haar naar binnen wip. Wat wel opvallend was dat ze zei er al langer te werken, maar ik had haar en zij mij nog nooit gezien.
 
Terug
Bovenaan Onderaan