Reageer op onderwerp

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Zijn er serieus dames die die extra prijzen per uur rekenen? Damn, die zou ik ook vermijden als de pest. Eenmalig een bedragje, prima. Maar per uur? Ik zou daar ook voor passen.


Vind ik ook. Ik zie soms ook een advertentie waarbij alleen ene prijs per half uur staat. Ik trek graag wat meer tijd uit voor een date dus even vragen voor een pakketprijs voor 1 & 2 uur icm bepaalde handelingen lijkt mij doodnormaal.


Wat ik soms wel wat flauw vind is dat als je boekt voor een uurtje en je besluit een half uur erbij te pakken, dat de dames dan vaak teruggrijpen naar het 30 minuten tarief als meerprijs. Ik doe er overigens niet moeilijk over, maar logisch vond ik het niet. Ik zou verwachten dat naarmate de date langer en langer wordt, de uurprijs omlaag gaat.




Terug
Bovenaan Onderaan