Recensie Amber, Breda (vh Rotterdam) 4,83 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
35-40
Cupmaat
D
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Zaterdag
Totale kosten (in euro)
250
Tijdje terug bij Amber langs geweest in Rotterdam. Locatie makkelijk te vinden en genoeg parkeerplaatsen. Wat een mooie verschijning en ook nog is gezellig in de omgang. Date zelf was goed, was wel een beetje gespannen maar dat ging snel over. Minpuntje was wel dat toen ik vroeg van hoeveel tijd ik nog had ze 10 minuten. Dus prima douchen en klaar. Kom ik buiten bleek ik maar 45 min binnen te zijn geweest in plaats van het afgesproken uur. Volgende keer maar een horloge om doen 😝. Hierdoor twijfel ik wel of ik nog is terug ga.
 
Laatst bewerkt:
Tijdje terug bij Amber langs geweest in Rotterdam. Locatie makkelijk te vinden en genoeg parkeerplaatsen. Wat een mooie verschijning en ook nog is gezellig in de omgang. Date zelf was goed, was wel een beetje gespannen maar dat ging snel over. Minpuntje was wel dat toen ik vroeg van hoeveel tijd ik nog had ze 10 minuten zei. Dus prima douchen en klaar. Kom ik buiten bleek ik maar 45 min binnen te zijn geweest in plaats van het afgesproken uur. Volgende keer maar een horloge om doen 😝. Hierdoor twijfel ik wel of ik nog is terug ga.
Heb ik nooit meegemaakt bij haar en ik ben inmiddels aardig wat keertjes geweest. Neemt alle tijd en vaak zegt ze dat ze het uur na mij geen klant heeft dus kan ik rustig douchen, maken we nog een praatje en/of ze biedt mij iets te drinken aan. Maar goed, dat zijn mijn ervaringen.
 
Terug
Bovenaan Onderaan