WHEM Anastasia, Utrecht

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

MaartenB

Newbie
2
01/05/25
1

Kent iemand toevallig Anastasia, ofwel Nastea zoals ze zichzelf noemt?
Ze ziet er beeldschoon uit, met heel veel vermelde opties tijdens de afspraak.
Echter, ze vraagt 150 per uur, en hier vertrouw ik het niet.
Voor dit lage bedrag heb ik het gevoel alsof er een addertje onder het gras zit, maar ik weet nog niet wat.
Heeft iemand misschien ervaring met haar?
Ik ben mij ervan bewust dat er al twee eerdere threads/onderwerpen hierover zijn geweest, maar helaas hadden de deelnemers van die discussie's ook nooit met haar afgesproken.


 
Laatst bewerkt:
En dan is er een dame met een toegankelijke prijs...is het wéér niet goed 🤣

Maar er zullen wellicht vele services mogelijk zijn tegen bijbetaling. Óf het wordt afgeraffeld, zoals meestal bij "nzc dames". Ik zou uitkijken als ik jou was.
 
Laatst bewerkt:
Deze dame Anastasia neemt je in de maling! Ik heb haar gisteren via de whatsapp gesproken en een tijdstip afgesproken met haar, en als ik op haar adres Weverstede in Nieuwegein zou zijn dan moest ik haar een bericht sturen. Vervolgens stuur ik haar een bericht van dat ik op het adres ben en bij welk huis nummer ik moet aanbellen. Vervolgens leest ze mijn bericht maar laat ze niks terug horen van der!! Ik haar bellen en geen reactie,Vervolgens weer whatsappen naar haar van dat ik in de straat bent, dan leest ze het bericht van mij! Maar geen reactie terug van haar!! En tot nu toe heeft ze nog steeds niet terug gereageerd op mijn bericht! Deze vrouw is gewoon 100% niet te vertrouwen!! Dus pas op voor deze dame
 
Terug
Bovenaan Onderaan