Recensie Cecilia, Rotterdam (vh Breda) 4,30 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Cecilia is een en al gespeeld. Ook in haar films probeert ze geil over te komen, maar je ziet aan alle kanten dat het nep is. Ik heb haar ooit in Rotterdam ontmoet en ook in haar kamer was het allemaal zakelijk. Ze kan genieten van een goede befbeurt, maar verder kon ik geen enkele sexuele drive vanuit haar ontdekken. Wel een heerlijk en geil lichaam en zeker geen vervelend persoon.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Penismassage
  3. Pijpen zonder condoom
  4. Vingeren
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
40-50
Haarkleur
Blond
Cupmaat
E+ (fake)
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Atletisch
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Donderdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/vrouwen/erotische-massage/rotterdam/9149863-cecilia https://www.kinky.nl/advertenties/9421633-cecilia
Totale kosten (in euro)
200
Ik heb onlangs (het geluk?) gehad om een tweede keer bij Milf Monika op bezoek te mogen komen. Eerder in Rotterdam, nu in Breda. Het blijft een heerlijke ervaring om met deze geile milf het bed te delen. Gespeeld of niet, I don't care!

Ze is lekker fris, een heerlijk lichaam en ook een fijne dame in de omgang. Geen gehaast, lekker de tijd om samen te genieten. Volgens mij kun je niet spelen dat je "nat" wordt, maar zij was het wel degelijk! Heerlijk! Als ik weer eens in de regio ben ga ik zeker nog eens langs.

Bereikbaarheid voor mij is dus prima! Ik krijg nagenoeg altijd reactie van haar. Ik kan me simpelweg voorstellen dat ze héél veel reacties krijgt op één dag… Choos your battles collega's 😬.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
3,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Klaarkomen op lichaam
  3. Pijpen zonder condoom
  4. Tussen borsten (russisch)
  5. Vingeren
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
40-50
Haarkleur
Blond
Cupmaat
E+ (fake)
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Atletisch
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/9421633-cecilia
Totale kosten (in euro)
200
Cecilia stond al een hele tijd op mijn lijstje om eens te bezoeken en het is gelukt!

Ik zag haar advertentie online en zodra ze volgens de agenda beschikbaar was, heb ik haar gebeld en ik kon direct langskomen.

Over de date niks dan lof. Ik had aangegeven dat ik wat gespannen was en wat mijn voorkeuren waren. Na het opfrissen kon het feest beginnen. Eerst samen op bed gaan zitten, elkaar zoenen en betasten. Daarna naast het bed, zonder condoom, gepijpt tegenover de spiegel en dat is echt een geil gezicht. Tijdens het pijpen ook veel oogcontact en knipogen.

Daarna op bed verder gegaan en uiteindelijk naast het bed over haar borsten klaargekomen, heerlijk aangemoedigd door Cecilia.

Na het opfrissen nog tijd voor een tweede ronde.

Al met al een hele fijne relaxte date met een prachtige vrouw. Knap gezicht, mooi lichaam en grote (prachtige) borsten waar je alles mee mag doen. Uiteraard zijn ze wel hard maar wel echt porno.

Herhalingsgevaar is groot ondanks mijn voorkeur voor (meer) naturel borsten
 
Terug
Bovenaan Onderaan