Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenWaar was dit ??Bijna na elk bezoek aan een thuis of hotel/RB&B werkende escort (shemale) prostituee via de website Kinky stonden er meerdere criminelen klaar in auto's vlakbij de locatie.
Dit wordt al duidelijk bij aankomst als er ineens (midden in de nacht) meerdere auto's ineens wegrijden en zenuwachtig rondjes blijven rijden en bij mijn auto kort stoppen en dan weer doorrijden.
Na mijn bezoek word ik overduidelijk gevolgd door criminelen en taxi'chauffeurs in diverse auto"s die mij helemaal proberen te volgen naar mijn huis.
Ze gaan dicht achter me rijden, schijnen met te veel naar bovenafgestelde koplampen of groot licht in mijn auto naar binnen.
De criminelen zeggen niets en volgen me alleen en bij bijvoirbeeld een tankstation lopen ze intimiderend mee naar binnen.
Dit leveet o.a. gevaarlijke situaties op tijdens het rijden omdat ik me geintimideerd, opgejaagd en nerveus voel en me niet 100% op de wrg kan concentreren.
Bij mijn thuis aangekomen parkeren deze duistere figuren rondim mijn woning en lopen zelfs een lange rijd rond in mijn straat.
Ik heb zelfs het vermoeden dat ze mijn auto sabboteren omdat ik merk dat hij niet meer rijdt als ervoor.en bijvoorbeeld raar remt of ineens mijn motor lampje gaat brand.en.
Het laatste kan ik niet hard maken of bewijzen maar wel vreemd dat sit altijd gebeurd na een prostituee bezoek.
Na het meerdee malen melden bij de politie krijg ik te horen dat ze niets kunnen doen omdat het volgen opzich geen strafbaar feit is..
Agenten zagen in sommige gevallen zelf ook dat meerdee auto's rond reden om het politiebureau.
Een paar keer werd ik ook gewoon niet serieus genomen en werd zelfs gevraagd of ik niet eens naar mijn huisarts moet gaan om te onderzoeken of ik niet paranoia ben of aan waanideeën kijd ?!
Het advies is dat ik niet meer naar prostitueee via de website Kinky.nl moet gaan ?!
Maar dit lijkt me de omgekeerse wereld als criminelen met dit gedrag gaan bepalen en ik geen vrije keuze heb of ik wel of niet naar een prostituee gaan toch?
Ligt dat in verweggistan?Phantasialand
Merkwaardig, want in het programma BodW waren een stel jongens die een politiewagen achterna reden te zien en de agenten was dat uiteraard niet ontgaan.Na het meerdee malen melden bij de politie krijg ik te horen dat ze niets kunnen doen omdat het volgen opzich geen strafbaar feit is..
Nee dit verhaal klopt helemaal, is toch 2 weken geleden gebeurt?En toen gingen er twee auto's naar de Karwei en kwam er een auto vanaf de andere rotonde en een zwarte mercedes van de andere rotonde en precies op dat moment kruisen ze elkaar en dat meer dan 40 x.
En toen werd de Mercedes achtervolgd en de bestuurder door z'n hoofd geschoten door de politie en de andere bestuurder reed tegen een muur zichzelf dood bij de achtervolging.
Of is het verzonnen?
Toen kwam er ook een witte auto en nog een auto daarna. Maar ze wisten niet dat ze gefilmd werden door deurbellen en weer kwam de politie met een headshot er van af en de tweede verdachte krijgt een huiszoeking morgen.Nee dit verhaal klopt helemaal, is toch 2 weken geleden gebeurt?
![]()
De laatste 3 jaar via kinky ook alleen maar verdachte situaties meegemaakt eigenlijk 8 van de 10 keer.
Van de week ook weer bij straat afgesproken staat die maar tot nummer 60 (op meerdere manieren gedubbelcheckt) gaat en dan gaat ze je naar nr 145 sturen en dan raar vinden dat je niet kan vinden.
Ze doen dat expres ze willen je eerst zien lopen om je te checken. En als ze je verdacht vinden dan laten ze je steeds voor niets lopen. Ze doen dit om de zedenpolitie te ontmoedigen hen op te sporen. Ik heb het zelf meegemaakt ze geven je steeds een verkeerde huisnummer en zelfs nummers die niet eens bestaan. En als je tegen ze zegt dat het huisnummer niet klopt dan ben je zogenaamd opdringerig en verbreken ze het contact of zeggen ze niets meer. Het waren allemaal zuid amerikaanse dvp's (rondreizende circus) die zo te werk gaan.De laatste 3 jaar via kinky ook alleen maar verdachte situaties meegemaakt eigenlijk 8 van de 10 keer.
Van de week ook weer bij straat afgesproken staat die maar tot nummer 60 (op meerdere manieren gedubbelcheckt) gaat en dan gaat ze je naar nr 145 sturen en dan raar vinden dat je niet kan vinden en dan je locatie opgeven Ze zat gasten in auto's die klem kunnen rijden of iets dergelijks. Dit was de eerste keer in anderhalf jaar dat ik het weer probeerde via kinky de dame had ook nog een stuk of zes redelijk positieve recensies ook een of twee wat mindere voor de gelovwaardigheid waarschijnlijk allemaal geschreven door die criminelen lijkt mij.
Ik hou het op Den Haag Dit was mijn laatste poging mbt thuis ontvangst.
Tot met begin van de corona periode weinig rare dingen meegemaakt maar vanaf 2023 gevaarlijke boel is mijn ervaring.
Vaak witte auto's
Weten jullie wat de bedoeling is?
Het lijkt me sterk dat ze je gaan overvallen voor €100
Dus om te checken of ik geen zedenpolitie ben, gebaseerd op dat ik er niet uitzie als een "typische" zedenpolitie? Dus die dames hebben dus mensen in dienst omdat te doen voor hen? Ik vind het een sterk verhaal of ik begrijp het verkeerd.Ze doen dat expres ze willen je eerst zien lopen om je te checken. En als ze je verdacht vinden dan laten ze je steeds voor niets lopen. Ze doen dit om de zedenpolitie te ontmoedigen hen op te sporen. Ik heb het zelf meegemaakt ze geven je steeds een verkeerde huisnummer en zelfs nummers die niet eens bestaan. En als je tegen ze zegt dat het huisnummer niet klopt dan ben je zogenaamd opdringerig en verbreken ze het contact of zeggen ze niets meer. Het waren allemaal zuid amerikaanse dvp's (rondreizende circus) die zo te werk gaan.
Nee je begrijpt me verkeerd. Dat doen de dvp's zelf ze geven je een andere huisnummer vaak tegenover de woning waar ze zich bevinden. Zo kunnen ze je van ver checken of je betrouwbaar overkomt en niet van de politie bent.Dus om te checken of ik geen zedenpolitie ben, gebaseerd op dat ik er niet uitzie als een "typische" zedenpolitie? Dus die dames hebben dus mensen in dienst omdat te doen voor hen? Ik vind het een sterk verhaal of ik begrijp het verkeerd.
Ok ja dat weet ik. Maar dat huisnummer bestaat niet. Tussen nummer 60 en 145 zitten 85 nummers stel dat ze op nummer 60 zou ontvangen dan zou ze tegen mij hadden gezegd Ga naar nummer 59 of 57 en niet 145. Ze willen dan jou idee geven dat je echt totaal verkeerd zit en dan moet je maar je locatie opgeven maar dan ga je dus gevaar lopen. En dan zie je ineens witte auto met de usual suspects achter het stuur. In een hele rustige niet stedelijke buurt waar bijna niets rijdt voor de rest in het begin van de nacht.Nee je begrijpt me verkeerd. Dat doen de dvp's zelf ze geven je een andere huisnummer vaak tegenover de woning waar ze zich bevinden. Zo kunnen ze je van ver checken of je betrouwbaar overkomt en niet van de politie bent.
Zedenpolitie is voor prostitutie amper nog werkzaam, intern verrotte cultuur en giga achterstanden bij sexueel misbruikzaken buiten de prostitutie om. Zedenpolitie controleert geen privehuizen en clubs meer, dat doet de gemeente, ramen en thuiswerk nog wel, thuiswerk alleen bij vermoeden minderjarigheid en ernstige misstanden. Personeelstekort en andere prioriteiten binnen justitieZe doen dat expres ze willen je eerst zien lopen om je te checken. En als ze je verdacht vinden dan laten ze je steeds voor niets lopen. Ze doen dit om de zedenpolitie te ontmoedigen hen op te sporen. Ik heb het zelf meegemaakt ze geven je steeds een verkeerde huisnummer en zelfs nummers die niet eens bestaan. En als je tegen ze zegt dat het huisnummer niet klopt dan ben je zogenaamd opdringerig en verbreken ze het contact of zeggen ze niets meer. Het waren allemaal zuid amerikaanse dvp's (rondreizende circus) die zo te werk gaan.
Het kan zijn dat die gasten haar pooiers waren die jou vanachter het stuur bekijken. Die gasten zijn paranoïde bang dat hun dvp opgepakt wordt dus willen ze eerst zeker zijn dat je een klant bent. Ik zou trouwens geen locatie sturen ze kunnen daarmee je telefoon hacken. En videocall moet je ook niet doen ze maken screenshots van je gezicht. Ik denk niet dat ze je wilden overvallen al weetje het natuurlijk nooit.Ok ja dat weet ik. Maar dat huisnummer bestaat niet. Tussen nummer 60 en 145 zitten 85 nummers stel dat ze op nummer 60 zou ontvangen dan zou ze tegen mij hadden gezegd Ga naar nummer 59 of 57 en niet 145. Ze willen dan jou idee geven dat je echt totaal verkeerd zit en dan moet je maar je locatie opgeven maar dan ga je dus gevaar lopen. En dan zie je ineens witte auto met de usual suspects achter het stuur. In een hele rustige niet stedelijke buurt waar bijna niets rijdt voor de rest in het begin van de nacht.
Idd zuid Amerikaanse dvp's.
De wereld is klein. Maar wat gebeurde er daarna heb je ze nog tips gegeven welke dames ze het beste kunnen bezoeken?Heb ook nog een leuke anekdote. Beetje off topic, niet echt met een bepaalde dvp te maken, maar komt wel in de buurt.
Ooit, toen de dieren nog spraken en je nog met de auto door het Schipperskwartier mocht, werd ik bedreigd door wat ik veronderstel 4 Albanezen. Ik reed netjes in de file op de Verversrui en ter hoogte van De Gouden Hoek was ik echter niet zo hoffelijk en wou dus mijn voorrang van rechts claimen. Toen ik eenmaal afgedraaid was, stapte uit de BMW achter mij 4 beren uit en begonnen aan mijn auto te schudden, tegen mijn banden te schoppen en op de ruiten te kloppen. Mijn toenmalige collega die naast me zat deed voorzichtig de ruit open en verontschuldigde ons. De man naast hem heftig zwaaien met zijn armen en iets brabbelen in een vreemde taal. Even snel als ze naast ons stonden, zaten ze terug in hun wagen. Later die avond tijdens het wandelen niet echt op mijn gemak.
Moest ik die kerels daar nog eens tegenkomen??![]()
De wereld is klein. Maar wat gebeurde er daarna heb je ze nog tips gegeven welke dames ze het beste kunnen bezoeken?![]()
Vooral als je een voor hen onbekend nummer hebt. Ze controleren je nummer bijna allemaal in Numbuster.Dat doen de dvp's zelf ze geven je een andere huisnummer vaak tegenover de woning waar ze zich bevinden. Zo kunnen ze je van ver checken of je betrouwbaar overkomt en niet van de politie bent.