Done/Not done? Escort huren tijdens verblijf in hotel van werk.

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Hoedgeiligman

Newbie
1
03/07/25
1
Hallo,

Ik heb gezocht op de forums en heb niet deze vraag kunnen vinden (onbenullige vraag, misschien?), en ik hoop dat ik hier op de juiste plek zit qua algemeen advies.

Maandagavond verblijf ik voor mijn werk in een hotel, en realizeerde me dat dat misschien wel te combineren valt met een escort; ik ben eenmaal naar de ramen in groningen geweest, maar ik voelde me daar op straat toch wel een beetje bekeken.

Dus een keer escort proberen lijkt mij wel wat, maar is het OK dat te doen bij een hotel wat verzorgt is door je werk?
Nogmaals, ik ken nagenoeg niks van dit wereldje en sla snel door met gedachten van het ergste geval; m'n baan verliezen, ivm ambtschade(?), of dat ik "betrapt" wordt door een collega. Aan de andere kant, dit zou privé/niet onder werktijd vallen, dus dan zou het prima moeten zijn, toch?

Als extra context nodig is;
Het hotel heeft een kaartje nodig voor de lift, dus ik zou de dame op moeten halen van de begane grond.
Ik ben niet alleen; er zijn teamleden die in hetzelfde hotel verblijven, al zitten we verspreid over het hotel.

Ik denk sowieso niet dat het hem morgen gaat worden, is wat kortdag en heb geen idee waar ik contant geld zou moeten pinnen, maar dacht voor de volgende keer toch jullie ervaring/tips op te vragen, da's waar een forum voor is natuurlijk.
 
Laatst bewerkt:
Ik weet niet of ik me er goed bij zou voelen als er collega's in hetzelfde hotel zouden zitten maar wat je zegt, het is je eigen tijd, dus de ontslagscenario's hoef je niet mee te zitten. Er zijn drie dingen waar ik me wel zorgen om zou maken:
- als jullie 's avonds uit eten gaan en het wordt later dan je had verwacht moet je je misschien met een slechte smoes excuseren
- zoals je al aangaf moet je in een 'openbare' ruimte wachten, daar een teamgenoot treffen kan ongemakkelijk worden
- de meeste hotels zijn nogal gehorig dus als je een kamer naast een collega hebt zou dat ook vervelend kunnen zijn

Met een beetje pech zit je nog jaren met de gevolgen bij de koffieautomaat; aan de andere kant zit je misschien ook in een omgeving waarin dit helemaal geen issue is, dat kun jij beter inschatten.

De korte termijn lijkt mij trouwens ook geen probleem: voor de dag zelf iemand boeken moet prima lukken nog, als je daar tussendoor aan toekomt tenminste.

Succes met je beslissing! We lezen nog wel wat het geworden is.
 
Ik weet niet of ik me er goed bij zou voelen als er collega's in hetzelfde hotel zouden zitten maar wat je zegt, het is je eigen tijd, dus de ontslagscenario's hoef je niet mee te zitten.
Ik zou me er ook niet goed bij voelen. Kans op een toevallige ontmoeting van een collega is te groot.

Qua ontslag; dat is wel degelijk een risico. Bepaalde beroepen dienen een voorbeeldfunctie en een hoer naar de kamer meenemen is een groot probleem. Ook zou de werkgever het kunnen gooien op geschaad vertrouwen, collega's die zich onveilig voelen. Ligt ook allemaal aan het feit of je collega's discreet zijn en hoe je werkgever erin staat. Maar het is niet altijd een privézaak! Hotel geboekt door werkgever, dienstreis. Wees dus voorzichtig
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Vooraf afwegen wat het slechtste scenario is en of dat het je waard is. Als je het wel wil doen zou je af kunnen spreken met de dame dat discretie erg belangrijk is en dat jullie niet praten tot je op de kamer bent. dan zijn jullie gewoon toevallig twee mensen in dezelfde lift, mocht je een collega tegenkomen. Naar buiten kan ze zelf, dus het gaat alleen om binnen komen.
Wel handig om dan ook een dame te kiezen waarvan je weet dat ze een discreet voorkomen heeft.
 
Gewoon doen man. Het is een hele leuke ervaring om door een dame die zich mooi opgetut heeft bezocht te worden. Maar kies wel een goede dame uit.
Als je bij een buro belt waar de dames voor 150 euro een uur bij je langs komen, kun je er niet veel van verwachten. Zoek dan liever op kinky naar mogelijkheden in de buurt die escort doen. En als jouw budget het toelaat kies voor een HC escort bij een buro. Op de site van escorts in dit forum is een apart draadje over de beste HC escorts. Je weet dan wat je krijgt.
Dus doen, zeker en regel het nu. Denk niet ik bel vanavond om 9 uur en dan staat er eentje om 10 uur voor mijn kamer.
 
Erg riskant. Etentje dat uitloopt of collega's (zijn er ook vrouwelijke collega's bij?) die blijven plakken in de hotelbar. Kun je niet naar een privéhuis in de buurt? Mijn gevoel zou zeggen: teveel dingen om op te letten, zenuwachtig, komt de libido niet ten goede, tenzij je erop kickt natuurlijk.

Ik ben zelf ooit een hotel binnengesneaked om een oud-collegaatje te neuken. Zij was daar met haar werk en toen nam zíj het risico om met mij gesnapt te worden, terwijl een collega van haar een deur verderop lag te snurken.

Met klaarkom geluiden is dat echt te link en we hebben geprobeerd om onze romantische ontmoetingen het jaar erop te herhalen. Maar dat is er toen niet meer van gekomen omdat we beiden het te link vonden. Hebben toen maar ergens anders een hotel genomen op een andere dag.

Wat Mila zegt, zou ook nog een optie zijn. Dat jullie niks zeggen en onopvallend doen in de lobby en op de gang. En dat je je speciale kledingverzoek voor haar voor op de kamer bewaart en niet dat ze op haar lange leren laklaarzen de draaideur binnenkomt 😝🤪😜
 
Laatst bewerkt:
Je bent alleen veilig als die collegas dezelfde wandelhobby hebben. Zo niet, en je wordt gezien dan heb je een probleem.
Reken maar dat ze het doorvertellen.
Het kan je een promotie kosten, of erger.
Sowieso wordt je uitgekotst door je vrouwelijke collegas. En je mannelijke collegas weten dan iets over je wat ze tegen je kunnen gebruiken. Op een gepast moment.
 
Ik vind dit bijzonder, wat een helden allemaal.

Allereerst is het maar zeer de vraag of je iemand kunt boeken, maar als je een HC escort bestelt kun goede afspraken maken. Ik ontvang de dames tegenwoordig in de bar, maar als dat een potentieel risico is kun je gewoon vragen of het buro je op de hoogte wilt houden wanneer ze arriveert. Je ziet het op je whatsapp gebeuren. Als je met het buro vertelt hoe jij er uit ziet en je weet hoe de dame er uit ziet, kleur jas/jurk. Is simpel oogcontact voldoende om haar in de lift mee te nemen.

Bij KHLOE consultancy krijg ik de ETA door en als die wijzigt eveneens. Zelfs een berichte ze loopt nu naar binnen kan ik al zien. Een foto van haar in de jas die ze aan heeft en ik kan haar begroeten als zijnde mijn nichtje of wat dan ook.

Tegenwoordig ga ik eerst naar de bar en drinken we nog wat. Dat hoeft natuurlijk helemaal niet.
Ik zou zeggen ga er voor.
 
"Wat een helden allemaal"! Precies!
Nu... als je dat zou doen TIJDENS de werkuren... zou ik zeker zeggen NOT DONE!

Maar... wat jij 's nachts doet...
Wél met de nodige discretie natuurlijk. Maar er zijn dames genoeg die precies weten hoe dat werkt hoor.
 
Ik vind dit bijzonder, wat een helden allemaal.

Allereerst is het maar zeer de vraag of je iemand kunt boeken, maar als je een HC escort bestelt kun goede afspraken maken. Ik ontvang de dames tegenwoordig in de bar, maar als dat een potentieel risico is kun je gewoon vragen of het buro je op de hoogte wilt houden wanneer ze arriveert. Je ziet het op je whatsapp gebeuren. Als je met het buro vertelt hoe jij er uit ziet en je weet hoe de dame er uit ziet, kleur jas/jurk. Is simpel oogcontact voldoende om haar in de lift mee te nemen.

Bij KHLOE consultancy krijg ik de ETA door en als die wijzigt eveneens. Zelfs een berichte ze loopt nu naar binnen kan ik al zien. Een foto van haar in de jas die ze aan heeft en ik kan haar begroeten als zijnde mijn nichtje of wat dan ook.

Tegenwoordig ga ik eerst naar de bar en drinken we nog wat. Dat hoeft natuurlijk helemaal niet.
Ik zou zeggen ga er voor.
Ben jij die held die dit heeft geriskeerd, met collega's op kamers in dezelfde gang van het hotel? Ik kan namelijk zeggen van wel! Op een verlaten gang hoor je precies wat er zich achter de deur afspeelt. Ik kreeg de volgende ochtend een nieuwsgierige opmerking / vraag van een collega en dit is met een sisser afgelopen. Riskant dus. En dan ga jij lekker in de bar drinken?
 
Het risico dat je collega's tegenkomt is veel te groot.
De kans is misschien klein, maar het risico te groot.
Een dvp heeft altijd een bepaalde uitstraling, die "ruik" je op 100 kilometer af bij wijze van spreken.

Ik heb lang geleden iets soortgelijks meegemaakt, en dat was toen einde carrière voor mij bij dat bedrijf uiteindelijk…
 
Terug
Bovenaan Onderaan