Recensie Elissa (Roe), Antwerpen, Verversrui 13/1 (dag)(vh SS 12/2) 4,73 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
4,00 ster(ren)
BDSM spel
4,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Anaal bij klant
5,00 ster(ren)
Prostaat massage bij klant
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Fisting
  3. Penismassage
  4. Pijpen deepthroat
  5. Soft SM
  6. Speciale kleding verzoek
  7. Tussen borsten (russisch)
  8. Vingeren
  9. Voetfetish
  10. Kontlikken door klant
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Shift
Middag
Dag
Zondag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/elissa-sweet.html
Totale kosten (in euro)
200
Deze zeer aantrekkelijke dame bij toeval een poosje terug bezocht, het weer was druilerig en de bezetting viel wat tegen/ dames die ik kende als Beatrice, Melissa en Llana en goede ervaringen mee heb gehad waren druk bezig of waren afwezig.

Was aangenaam verrast over zowel het uiterlijk, de mogelijkheden en het enthousiasme.

Veel is er mogelijk mits de hygiëne op orde is, ze gaf aan nooit zeer lang onafgebroken aanwezig te zijn en heeft over klanten niet te klagen. Naderhand fijn kunnen communiceren, dame is intelligent en weet wat ze wil/niet wil. Absoluut een verrijking van het Schipperskwartier zeker gezien het kinky repertoire en haar vaardigheden op zowel erotisch en soft-sm gebied.
 
Laatst bewerkt:
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Prostaat massage bij klant
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Pijpen zonder condoom
  3. Speciale kleding verzoek
  4. Tussen borsten (russisch)
  5. Kontlikken door klant
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Haarkleur
Zwart
Duur van bezoek
60 minuten
Shift
Middag
Dag
Vrijdag
Totale kosten (in euro)
200
Nog eens afgesproken met Elissa, fijne en mooie meid met een echt waanzinnig lekker lijf. Uitgebreid pijpen zonder, op het einde ook op de knietjes daarvoor, met wat frenulum en head worship, 2x Russisch, een lange bef- en rimbeurt (wat heeft ze een zalig sterretje), een paar standjes neuken, en uitgebreide penis- en prostaatmassage met 2 vibrators tegelijk. Een uurtje genieten voor mij!
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D (fake)
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
30 minuten
Shift
Middag
Dag
Zondag
Totale kosten (in euro)
100
Vandaag een bezoekje gebracht. Wat looks betreft waren er weinig dames die mij aanspraken. Ik was een aantal keer langs Elissa gelopen waarbij we elkaar steeds even aankeken. Haar blik was interessant, maar nodigde niet direct uit. Uiteindelijk besloot ik toch naar haar deur te gaan, wat haar enigszins leek te verbazen.

Eenmaal binnen zeer aangenaam verrast. Ze spreekt goed Engels en was bijzonder vriendelijk, vriendelijker dan dat je vooraf zou verwachten lettend op haar gezichtsuitdrukking.

Begonnen met wat teasen waarbij ze tegen me aan heeft staan rijden. Ondertussen kon ik haar heerlijke lichaam verkennen. Dit onder het genot van wat kreuntjes. Hierdoor was ik snel paraat en kon het condoom erom. Het pijpen deed ze top, ze heeft volle lippen en stortte zich goed op mijn pik. Vervolgens missionaris en cowgirl. Ze kijkt je continue geil aan en doet echt lekker mee. Ik kon haar skills zeer waarderen en het uitzicht op haar borsten was fenomenaal. Geëindigd met tittyfuck waarna ik haar borsten volledig onder heb mogen spuiten.

Het is een super knappe dame, stoute ogen, heel verzorgd, mooie huid, lekkere lippen en een mooie lach. Niet te vergeten heeft ze een fantastisch stel porno tieten. Ik wil zeker nog eens terug want het was een aangename ervaring. Graag zou ik haar de volgende keer ook doggy willen nemen, dat lijkt me een heerlijk zicht op haar borsten die rond slingeren.

Kortom, dikke aanrader!
 
Terug
Bovenaan Onderaan