Captain_Koons
Vaste klant
Een apartment lijkt mij een prettige omgeving voor zo'n afspraak. En inderdaad liever ergens anders dan waar je zelf woont ivm buren.
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenVolgens mij mag zoiets niet tenzij je dan weer een ander soort exploitatie vergunning voor hebt.Vrij anekdotisch (en grappig die meiden bij de deur).
Een apartment dat beschikbaar wordt gesteld door het bureau. Dat is wel een interessant concept. Kan voor zover ik weet nergens op dit moment. Wel soms een hotelkamer of privésauna.
Wat ik wel bijzonder vind is die vele wekelijkse sollicitaties van jonge dames die High Class escort willen worden. De selectieprocedure bij een echt High Class escort bureau is hoog. Een spelfoutje in je sollicitatiebrief is al funest. Slechts 1% komt door de selectie heen. Degenen die afgewezen worden komen terecht bij andere bureaus of privehuizen.
Ik ken die verhalen van extreme sollicitatie-cijfers. Net als Koons nam ik die altijd met een korrel zout, die info kwam van de bureaus zelf en zijn niet controleerbaar.Als je een beetje speurwerk doet en je inleest in beschikbare documentatie is er veel info te vinden.
Goed, dat artikel wat ik deelde kwam uit 2014. Dan nu een artikel op de eigen site van Society Service uit 2017, https://www.societyservice.com/nl/blog/sollicitatie-blunders .Echter dat artikel leest wel weg als een paid artikel; het begint meteen met 3 links en dan weet je al hoe laat het is. Hele website geeft mij ook een AI vibe.
Je moet ook niet alle artikels op internet geloven he - bedoel met een zakje geld kan je tegenwoordig overal aankloppen en daar of een artikel laten schrijven en plaatsen of zelf het e.a aanleveren om zo branding op te doen bouwen voor je bedrijf. Maar dat wil niet zeggen dat het inhoudelijk correct is. Ik prik meestal door die dingen heen.
Ja exact.Ik vind het fantastische branding; haha.