Recensie Eva, Hasselt 3,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Stewie80

Wandelaar
30
06/09/24
40
7
Algemene beoordeling
3,00 ster(ren)
Intiem
3,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Vingeren
Gesproken taal
Engels
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
18-25
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Donderdag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/new-in-town-32466495913.html
Totale kosten (in euro)
100
Goh ja, beetje dubbel mss omdat de communicatie in het EN moeilijk was voor haar. Denk dat ze echt nieuw is want ze vroeg me te helpen om de condoom aan te doen, lijkt me toch een basis 🤣
Pijpt lekker maar geen PZC zoals ze in haar advertentie aangeeft, lekker grote saggy boobs, petite en heel maar dan ook heel strak.
Neuken was in het begin wat onwennig omdat ze haar ogen sloot in missionaris maar toen ik naar doggy ging en met haar clitje begon te spelen sloot ze haar vingers in de mijne en begon ze te kreunen en mee te bewegen.
Al bij al 20min binnen geweest ipv 30min. Mede omdat ik zelf pijn begon te krijgen doordat ze te strak was (ben nogal breed geschapen).
Geen geknuffel of zoenen. Ook douchen deed ze niet achteraf, even met een nat doekje en klaar.
Herhalingsgevaar? Mja, maar dan voor een vluggertje als ik gewoon lekkker gepijpt wil worden en ff hard wil neuken en met die boobies wil spelen.
 
Terug
Bovenaan Onderaan