jackass1971
Wandelaar
- 26
- 28/02/22
- 2
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenIk heb ze bezocht in Mechelen. Haar foto's zijn wat gefotoshopt maar het blijft wel een mooie dame. Heeft prachtig grote natuurlijke borsten. En ze is heel vriendelijk en lief. Ze komt uit Wit-Rusland. Ze geeft voluit fk maar ze smaakte wel wat naar sigaretten.. Voor de rest zeker ns het proberen waard. Have fun!Iemand al geweest bij deze schone?
![]()
Eva LOVE
Hello!!! I come specially for you♥️♥️♥️ I wait for spend HOT TIME TOGETHER 💋old.redlights.be
Ben je er nog geweest?Ik ga er morgen eens langs denk ik!
Thanks!Yep, was nu ook niet zo moeilijk te vinden
![]()
Recensie - Eva, Sint-Niklaas ( vh Leuven)
Dit is de dame van de foto’s. Mijn date met haar oversteeg mijn verwachtingen. Erg vlotte communicatie, propere locatie. Pijpen was mc maar was goed, intiem was ook goed. Deze dame heeft wel echt geweldige borsten, alleen daarvoor zou ik nog eens terug gaan. Zoenen en tongzoenen was ook geen...www.girlsreview.nl
Ik kan haar snappen. Ze is gewoon voorzichtig en ze wil dat de persoon wel 100% opdaagt / in de straat is voor ze haar volledig adres geeft.Neen, ik moest opdagen op een adres en zou dan pas een berichtje krijgen waar ik precies zou moeten zijn. Allemaal te veel cloak en dagger voor mij. Voor niks nodig. Dus niet afgesproken.