WHEM Felicia, Sneek

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Vorige week weer een afspraak gemaakt. Ze was er precies op tijd. Precies hetzelfde "programma" als vorige keren. Ik vroeg naar wat afwisseling. Haar antwoord was dat ze het altijd zo doet. Mijn voorstellen om het eens wat anders te doen waren geen succes. Geen afwisseling, geen initiatief, jammer. Het is niet slecht, wel erg voorspelbaar. Wel een aardige meid, ziet er ook niet verkeerd uit voor haar leeftijd. Voorlopig maar even overslaan.
 
Ze heeft nog hetzelfde nummer maar is selectiever geworden. Ze heeft een klantenbestand opgebouwd waardoor ze niet meer hoeft te adverteren. @Moderator Misschien kan dit topic beter op slot aangezien deze dame al jaren niet meer adverteert.
 
Van dat lichte huid klopt wel.
Ene keer staat 1.68 en verderop 1.70. En bij haar leeftijd staat 46 en verder op 37 jaar. Leeftijd en lengte zijn ook rekbare begrippen-;)
Benieuwd welke enige gelijkenis jij ziet.

En vroeg me af of iemand ervaring heeft met deze dame Sanne. Ik wil eigenlijk naar deze GB maar wel een aardig stuk rijden naar Beverwijk dus kijken of het de moeite waard is.
 
Zaterdag was zij in Beverwijk, cumdump.
Goed om te weten dat Felicia nog actief is. Iets meer dan twee jaar geleden had ik mijn laatste afspraak met haar. Zij kwam toen bij me thuis. Het was een fijne ervaring.
Hoe was die cumdump? Aanrader?
Felicia deed toen escort in Friesland en zij stond gewoon met haar advertentie op kinky met haar mobiele nummer erbij. Maar al een tijdje geen advertentie meer van haar op kinky.
Hierboven in dit draadje staat dat zij nog wel aan escort doet in Friesland maar alleen met haar vaste klanten die ze heeft opgebouwd. Heb helaas haar nummer niet meer. Het is erg balen. Want ik zou Felicia graag nog eens bij mij thuis ontvangen.
Als iemand mij aan haar nummer kan helpen zou het heel mooi zijn. Via privébericht is het ook prima. Ben heel benieuwd!
 
Laatst bewerkt:
Zij doet escorts in het noorden, zij adverteert niet.
Even een vraag. Doet Felicia nog aan escort in het noorden? Of misschien is zij nu eigenlijk actief in Beverwijk zoals onderaan dit draadje staat vermeld.

Op het mobiele nummer dat ik van haar heb van iets meer dan twee jaar geleden krijg ik helaas geen reactie meer. Ik had een hele fijne ervaring met haar toen ze nog bij mij thuiskwam.

Daarom nu op zoek naar haar nieuwe nummer om weer met haar af te spreken. Als iemand mij daarbij kan helpen, zou het geweldig zijn. Ik ben benieuwd!
 
Zij doet ook weer escorts, vorige week weer bij mij thuis gehad.
Alles bare, zij stond op en een heerlijk druipend kutje.
Ik moet zeggen, ziet er lekker uit.
Wachtend met spanning op een reactie van Felicia. Helaas was ik haar nummer kwijtgeraakt. Het was best balen. Nu weer blij dankzij een sympathieke klant van haar. Nou hopen dat zij snel reageert op mijn appbericht ervan uitgaande dat zij nog wel aan escort doet. Lijkt me tof om weer een keer met Felicia af te spreken bij mij gezien mijn hele fijne ervaring met haar eerder. Fingers crossed....
 
Terug
Bovenaan Onderaan