Johnny Walk
Forumfiel
Daar gaat het de bank niet om... nogmaals zij voeren een wet uit om te voorkomen dat via de bank wordt witgewassen of geld richting terrorisme gaat, niks meer of minder.
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenMisschien wel leuk om te weten, Ik heb een vriend in Friesland die samen met zijn moeder een zaak hebben. Er bleek steeds geld uit de kassa te verdwijnen maar met 11 werknemers keek zijn moeder steeds naar de parttimers. Hij kwam er steeds mee weg maar ik ging ook steeds vaker geld uit de kassa halen. Met hulp van verborgen camera's werd die gesnapt. Hij gaf toe dat hij het was en zei dat hij een gokverslaving had. Zijn moeder was natuurlijk pissed en vroeg de politie om hulp. Een soort adviseur nodigde hem uit om te komen praten op het politiebureau. Ze kwamen er al snel achter dat hij de ballen van gokken wist. Ze adviseerde hem de echte reden maar aan zijn moeder te vertellen want het verdwenen cash kan een probleem worden bij een belasting controle.Ik heb zoals de titel zegt echt heel veel geld uitgegeven aan DVP's. Het is misschien niet helemaal gezond, maar ik kan het financieel leien en dat is het probleem ook niet.
Ik heb dit jaar heel regelmatig en veel contant opgenomen om deze hobby te bekostigen. Nu doet de bank een onderzoek naar mij. Al het cash is namelijk niet te traceren en het gaat om erg veel geld.
Dit onderzoek is vooral bedoeld om na te gaan dat ik niet betrokken ben bij criminele activiteiten. Ik heb er geen probleem mee om volledig open kaart te spelen met mijn bank en mijn vraag is vooral of deze manier van geld uitgeven heel zwart wit gezien, legaal is. Ik zoek gewoon op kinky een leuke dame, neem contact op, betaal contant en gaan met die banaan. Voor mij altijd in de thuisontvangst sector en paar keren via dezelfde route een dame meerdere dagen op pad genomen. Het gaat exclusief om buitenlandse dames (Oost-Europees, die hier niet wonen en tijdelijk zijn). Ik heb nooit echt het gevoel gehad dat ik te maken had met dames die betrokken zijn bij mensenhandel o.i.d. en heb er een aantal leuke contacten aan overgehouden.
Heeft er iemand ervaring met dergelijke situatie? Am I in trouble?![]()