Recensie Jolien, Kerkrade/Landgraaf 2,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Pat13

Wandelaar
29
18/01/24
14
13
Algemene beoordeling
2,00 ster(ren)
Pijpen
3,00 ster(ren)
Zoenen
2,00 ster(ren)
Kontlikken bij klant
1,00 ster(ren)
Tongzoenen
2,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Onvoldoende
Origine
West-Europees
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Blond
Cupmaat
A
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Dinsdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/9848569-jolien
Totale kosten (in euro)
120
Jolien zat eerst bij No11 in Heerlen maar nu in een eigen flatje in Landgraaf. Ze doet zeker haar best en pijpen doet ze heerlijk.
Maar aan het slordig flatje en de rest van de omgeving ben ik niet verder gegaan dan pijpen. Ze is er warrig, en komt de afspraken in het app verkeer niet na.
rimmen was niet mogelijk, was wel besproken in de het appverkeer, pijpen zonder was opeens extra.
Herhalingsgevaar zeer laag dus, ben eens bij haar geweest bij No11, daar was het allemaal toch een heel stuk hygiënischer
Bovendien rookt ze, met kussen is dit heel erg aanwezig. Tongzoenen wil ze maar al te graag, maar dat was van mij uit minder prettig.
Bij binnenkomst moest ze nog snel even het hondje in de woonkamer sturen waarna er een man (denk haar vriend) langs liep die er ook niet al te verzorgd uitzag. Nee ik heb me een half uurtje laten pijpen en daar blijft het dan ook bij. Leek er op dat zij meer plezier had dan ik :LOL:
 
Terug
Bovenaan Onderaan