Recensie Kristina, Amsterdam 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

PeterWilliam

Newbie
14
27/08/21
22
4
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
18-25
Haarkleur
Bruin
Cupmaat
B
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Dinsdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/9102880-kristina
Totale kosten (in euro)
250
De gok gewaagd, want nog niks bekend van de dame op GR en de recensie op kinky schaar ik onder de categorie wij van WC eend adviseren WC eend.
De foto's op kinky doen mij denken aan een actrice in de serie Klem. Ik was erg enthousiast en moest het proberen.

Contact met de booker verloopt snel en soepel. Eenmaal op de locatie aangekomen de details. Locatie in ZO.

Eenmaal binnen inderdaad de dame van de foto's. Al zijn de foto's natuurlijk wat opgeleukt. Ze had denk ik zo'n 10 cm korter haar wat ik jammer vond. Maar nog steeds een knappe meid om te zien. Haar engels is goed en ze gooit er af en toe wat Nederlandse woordjes tussendoor. Er was een goed gesprek mee te voeren. Ze gaf aan 23 te zijn. Het was haar 2e keer in NL, ervoor bij onze oosterburen. Blijft nog maar kort.

Ik kreeg een schone handdoek voor een douche in een badkamer die zijn beste tijd gehad heeft.

Op de kamer en de kleren uit komt een mooi lichaam tevoorschijn. Mooie ronde billen, strak buikje en super mooie natuurlijke borsten. Ik denk dat foto 5 ze het beste weergeeft. Ze zijn niet heel groot, maar een mooi handje vol. Zeker een pluspunt, maar het is maar net wat je smaak is.

Ze heeft mooie volle natuurlijke lippen en zoent vol overgave met tong. Ze ging gewillig op haar knietje's en zo zijn we begonnen aan een heerlijk uurtje. Aan haar inzet ligt het niet, je moet haar misschien wat sturen. Maar dat heb je nou eenmaal bij een jonge meid. Pijpen was in het begin wat voorzichtig en ze wilde na een paar minuutjes al snel neuken. Wat ik prima vond, maar als je het langere pijpwerk wil en diep en nat denk ik niet dat dit je adres is. Ze werkt goed mee in verschillende standjes. Er zit wat leuk kreun en acteerwerk bij en er werd soms wat glijmiddel bij gehaald. Maar ik kon lekker doorstoten en mijn gang gaan en haar bovenop was een prachtig uitzicht en ze hield het lang vol.

Mooie ervaring.
 
Terug
Bovenaan Onderaan