Recensie Lady S 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Rambolus

Newbie
2
29/01/23
0
1
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Bare seks
  2. Klaarkomen in mond
  3. Pijpen deepthroat
  4. Pijpen zonder condoom
  5. Vingeren
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
30-35
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
120 minuten
Dag
Vrijdag
Link naar advertentie
http://www.afspraakjes.be/index.asp?pagina=search#{14496D6B-0CA1-4D39-AF77-3A5B608FA7B5}tab
Totale kosten (in euro)
100
Bij deze mijn eerste bericht hier naar aanleiding van afgelopen vrijdag (18-04) in Heppen (La Vie Est Belle) bij een Barebang te zijn geweest met Lady S.

Toen ik aankwam (wat iets later was dan de starttijd) was het spel al begonnen en je kon zeker merken gedurende de avond
dat ze er zeker zin in had. Als je aan haar poesje aandacht gaf ging ze "gelijk" zo zitten zodat je haar lekker kon nemen en
vroeg ook regelmatig aan ons wat we nog wilden doen. Ook haar lekkere tieten schommelden heen en weer als ze lekker werd genomen
of iemand bereed en ze had ook geen probleem met zoenen.
Het was gelukkig niet heel druk (in totaal een 10 mannen naast haar man) waarvan een paar voor de korte tijd gingen en daardoor was er voor iedereen meer
dan genoeg tijd om aandacht te krijgen van Lady S.
Het is nog niet zeker dat ze later nog een keer een BB/GB doet maar als ze het doet kan ik haar zeker aanraden en zal (als het past in de agenda) er ook zeker weer bij zijn.

Voor degenen die wilden waren er condooms aanwezig maar geen van de aanwezigen heeft deze gebruikt.
 
Gisteravond was er weer een feetsje met Lady S.
Deze keer heb ik aan het begin haar nog even lekker kunnen beffen voordat het feest los barstte. Het was wel gruwelijk warm op de kamer wat de actie niet ten goede kwam maar dat was zeker Lady S niet aan te rekenen.
Ook deze keer weer een stuk of 10 mannen. Volgens mij is dat ook wel de max die ze willen op zo'n avond dus als je wilt gaan stuur zeker even een mailtje op de advertentie als die online staat.
De meesten hielden het echter al vrij vlot weer voor gezien maar dat vond ik niet zo erg want daardoor heb ik samen met nog iemand op het einde nog lekker even samen met haar man haar mogen verwennen.
Al met al weer een geslaagde avond.
 
Terug
Bovenaan Onderaan