WHEM Lorena, Rotterdam

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Jullie kunnen haar gerust bezoeken.

Wel werd ik gelijk geblokkeerd toen ik vroeg of ze op een bepaald tijdstip kon, PZC en TZ inbegrepen was in de €80 en in welke staat ze ontving. Wat ik fout gedaan heb is me niet duidelijk, lijken mij vrij normale vragen om tot een afspraak te komen.

Dus een andere nummer geprobeerd en de vraag wat mogelijk is voor de prijs achterwege gelaten. Toen lukte het wel. Ter plekke bleek PZC wel mogelijk, al moest ik hier zelf om vragen, want ze wilde het condoom al omdoen. Tongzoenen bleek helaas niet mogelijk.

€80 voor half uur is een meer dan prima prijs, al ben ik maar 20 minuten binnen geweest.
 
Ben een tijd geleden langsgeweest. Was een vermakelijke date, ze deed enthousiast mee tijdens de seks. Ze was ook nat genoeg dat er geen glijmiddel nodig was, dat is altijd fijn. ik was erg positief in ieder geval.

Gezicht valt altijd over te twisten natuurlijk, maar ik vond haar wel aantrekkelijk.
 
Terug
Bovenaan Onderaan