Recensie Lory, Body to Body, Eindhoven 4,50 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Vrijdag een bezoek gebracht aan B to B en gekozen voor Lory. Afgesproken half uur met pzc, waarvoor € 25 extra. Zij heeft een gezellige babbel en spreekt zeer behoorlijk engels. Na het uitkleden eerst een wasbeurtje en daarna elkaar een beetje aftasten met een zoen op de mond. Zij heeft een paar lekkere natuurlijke borsten ruime B . Vervolgens op bed voor een heerlijke pijpbeurt met o.a. tong onder de eikelrand. Zij ging intussen zo liggen dat ik haar kon vingeren. Omdat ik niet in haar mondje wilde spuiten overgegaan op neuken met condoom. Girl on top. Ook een zeer aangename ervaring vooral toen ze achterlangs mijn ballen greep spoot ik heel vlot.
Tenslotte tijdens het aankleden nog leuk gekletst en meet een zoen op de mond afscheid genomen. Tot de volgende keer dus maar.
Jaaa zalig als ze je ballen grijpt, ik moet steeds zeggen dat ze harder moet nijpen, zodat het matig pijn doet.....als je dan spuit..... man man man zaaalig:)
 
Terug
Bovenaan Onderaan