Recensie Mari, Groningen, Nieuwstad 50 (denk ik) 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
13
31/01/24
6
3
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Prostaat massage bij klant
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
40-50
Haarkleur
Donkerblond
Cupmaat
C
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Shift
Ochtend
Dag
Maandag
Totale kosten (in euro)
150
Tot mijn verbazing geen recensie over deze dame die exact tussen twee van mijn favorieten (Katy & Karina) haar kamer heeft.

Mari of Maris is haar naam en ik schat haar begin 40 maar oh oh wat is dat lastig. Ze is klein van stuk maar heeft een tweetal fraai gevormde grote meisjes met lekker tepels die er uitdagend uitzien. Ik heb haar diverse malen bezocht en ik moet zeggen het verveelt nooit. Haar tieten zijn als gezegd fraai-gevormd en mogen naar harte-lust betast en gelikt worden. Haar poes is mooi kaal en het is geen probleem ook daar een likje aan te geven (...) al ga ik er van uit dat zij zelf bepaalt waar de grens ligt.

Ze is actief , professioneel en op verzoek kleedt zich om in een van vele sexy outfits die ze ter plekke heeft hangen. Zo gezegd zo gedaan. OP mijn verzoek deed ze een geel fluorescerend badpak aan samen met een stel hoge hakken... Nou dat werkte wel voor mij. Gezien de apparatuur zal ook SM mogelijk zijn maar dat is niet mijn ding.

Droom nu al van ooit een trio met haar en één van de mijn andere toppers.....

Ben benieuwd of ook andere wandelaars mijn enthousiasme herkennen en onderschrijven.
 
Zo bijzonder dat over deze dame niet meer geschreven wordt. Ze is namelijk één van de lekkerste in de NWS.

Ik ken haar nu al enige jaren en elke keer is het een geil feestje. Hoewel ongetwijfeld ook zij grenzen heeft is mij niet duidelijk waar die exact liggen.

Ze ontvangt je met vrolijkheid en geilheid in één. We starten meestal met wilde sex waarbij zij op mijn verzoek lekker lang op mijn gezicht komt zitten zodat ik haar lekkere poes kan proeven. Soms even neuken maar wel er voor waken dat ik niet te snel spuit (want het feestje kan niet lang genoeg duren wat mij betreft)

Daarna lekker met haar tieten spelen en doordat zij mijn tepels bewerkt gaat het geilheidsniveau richting de 100%. Vervolgens neukt zij mijn kontje en, nu ja dan ... Affijn er moet iets te raden overblijven

Kortom; lekker hoor!
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Anaal bij klant
5,00 ster(ren)
Prostaat massage bij klant
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Fisting
  2. Kontlikken door klant
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
40-50
Haarkleur
Donkerblond
Cupmaat
C
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Shift
Ochtend
Dag
Maandag
Totale kosten (in euro)
200
Ik ben groot fan van Mari. Ze heeft een lekker lijf, met dikke borsten en nieuwsgierige ogen. Ze is een ervaren vakvrouw en creatief: ze komt zelf met geile voorstellen. Ze is daarnaast niet overdreven commercieel, ze stuurt niet op een langere sessie oid. En dat is wel zo ontspannen.
Ik bevind me in mijn anale fase en Mari is zeer behulpzaam bij het uitleven daarvan. In mijn ervaring is het aantal dames die anal play beheerst beperkt, Mari is (net als Wanda en Micha) specialiste.
Omdat ik haar regelmatig bezoek heeft zich een patroon ontwikkeld:

Ik kom binnen, ze reageert enthousiast en pakt een aantal dildo's uit haar raam. Ik ga liggen, ze geeft me poppers en soms nog iets opwekkends, ook in mijn kont om langdurige penetratie pijnloos te maken, en steekt dan eerst haar vingers daarna haar hele hand erin.
Vervolgens neemt ze me met een aantal dildo's, soms neukt ze me met een strapon. Ik ben in het jaar dat is bij haar kom van 6 naar 8 cm diameter opgeschoten.


Voorstellen van Mari die nog niet zijn uitgevoerd maar waar ik wel enthousiast van word: Een trio met een andere wandelaar en een bezoek aan de maze om me daar door haar te laten neuken.
 
Terug
Bovenaan Onderaan