Recensie Maya Brasschaat 2,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

befkusser

Newbie
12
26/03/24
11
5
Algemene beoordeling
2,00 ster(ren)
Intiem
3,00 ster(ren)
Pijpen
3,00 ster(ren)
Zoenen
1,00 ster(ren)
Tongzoenen
1,00 ster(ren)
Highclass companion
2,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/profiel/maya-2670/
Totale kosten (in euro)
190
Afgesproken in een proper en verzorgd hotel te Brasschaat met Maya. Helaas niet de vrouw van op de foto's.
Ze begint onmiddellijk en bij herhaling te vragen welke extra's je wilt, maar aangezien het mijn eerste afspraak met haar was ben ik hier niet op ingegaan.

Ondanks wat er op haar profiel staat doet ze niet aan zoenen. Het tongzoenen was slecht; ze steekt een harde opgespannen tong naar buiten waar ze wild mee op en neer begint te bewegen. Dit had niets met een fijne, geile, erotische tongzoen te maken.
Wat betreft het intiem gedeelte doet ze gewillig mee, maar met veel fake-gekreun en een 'snel afhandelen mentaliteit'. Hoewel een tweede ronde geen probleem was voor haar.

Op Whem staat er reeds een een topic over over haar: https://www.girlsreview.nl/threads/maya-vh-anna-mechelen-vh-brasschaat-antwerpen.48654/#post-938390

Een mindere ervaring zonder herhalingsgevaar.
 
Terug
Bovenaan Onderaan