Recensie Milou, Muiderberg 2,50 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Kasper

Newbie
8
30/01/22
5
2
Algemene beoordeling
2,00 ster(ren)
Intiem
2,00 ster(ren)
Pijpen
3,00 ster(ren)
Zoenen
3,00 ster(ren)
Tongzoenen
3,00 ster(ren)
Highclass companion
2,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Leeftijd
50+
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
45 minuten
Link naar advertentie
https://www.sexjobs.nl/dames-van-plezier/100-nl-dame-zoekt-geile-date-pzc-gfe-app-mij_4023606
Totale kosten (in euro)
200
Gespannen had ik een afspraak met Milou. Ik moet eerlijk zeggen dat ze doet wat ze beloofd en ook heel vriendelijk is. Echter de foto's zijn veel veel beter dan dat ze er in het echt uitziet en ook lijkt ze mij veel ouder dan is opgegeven.

250 euro voor een uurtje is echt overprijst.
Ik had een mooiere dame verwacht.
Eerlijk knapte ik er op af. Ben nog wel klaar gekomen maar dat was het ook. Misschien hebben jullie een betere ervaring,
 
Laatst bewerkt:
Algemene beoordeling
3,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen in mond
  2. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Nederlands
Algehele Hygiëne
Voldoende
Leeftijd
50+
Cupmaat
C
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
15 minuten
Dag
Vrijdag
Link naar advertentie
https://www.sexjobs.nl/dames-van-plezier/100-nl-dame-zoekt-geile-date-pzc-gfe-app-mij_4023606
Totale kosten (in euro)
150
Ook bij deze dame geweest, ik had hoge nood maar geen zin een een lange afspraak, gevraagd voor een blowjob date, ze stelde een half uur voor. Contact ging prima via App en op afgesproken tijd stapte ik naar binnen en kon gelijk doorlopen naar Milou. Een maal binnen even voorstellen en ze ging gelijk op haar knietjes en trok mijn broek omlaag, gulzig begon ze te pijpen, op mijn aanwijzingen hoe ik het lekker vind ging het prima, mocht ook haar hoofd lekker vastpakken en doorduwen tot het einde tegen mijn buik aan (heb een gemiddeld voormaat), nog even Bh uit en heeft best lekkere borsten en even mee gespeeld. Toen nog even op het bankje gezeten waar ze heerlijk doorslobberde. Toen ik voelde dat ik ging komen, opgestaan hoofd een beetje naar achter en ik spoot zo haar mondje lekker vol (geil) en ze slikte het lachend door.

Het is een leuke, goedlachse dame, vind haar niet lelijk maar ook niet knap, volgens mij kan je daar best een leuk uurtje mee hebben. Ik had het senario eerst geappt en dat is ze gewoon nagekomen. Wel had ik niet een half uurtje moeten nemen maar een vluggertje want na een kwartier stond ik weer buiten.
 
Terug
Bovenaan Onderaan