Zit nu in Turnhout. Mijn date was minder geslaagd.
Ze had slecht zin of het is een bazige zuurpruim. Mocht blijkbaar maar op een klein stukje van de kamer uitkleden. stond een halve meter verkeerd. Vond ze niet tof

.
Had mijn twijfels al vanaf het begin. Vrije koele ontvangst. Dame is een stuk ouder dan ik had verwacht en minder plat buikje dan op de foto's. Ze heeft wel een enorm lekkere kont.
Zodra ze geld heeft gekregen begon haar gedrag van koel naar vriespunt te gaan

. Ze wilde gelijk condoom om doen om te pijpen. Ik zei afgesproken
pzc anders geef geld maar terug en dan ga ik weer. uiteraard wilde ze geen geld teruggeven. Toen ik zei we doen niet zoenen vond ze het goed. Ze heeft me kort paar min voorzichtig gepijpt. kort paar standjes gedaan en stond weer binnen 30 min weer op straat van de 45 min.
pluspunt: haar kont.
minpunten: haar gedrag, afspraken zijn niet nagekomen. Slecht
pzc. mocht niet aan haar tepels komen. Niet vingeren, niet zoenen, geen 69, geen speeltjes, geen rollenspel. vooraf en achteraf douchen of opfrissen was niet mogelijk
komen we gelijk uit bij haar hygiëne. Die was niet goed. Ze rook naar zweet en er kwam ook een geur uit 1 van haar gaten tijdens doggy.
Dame zat ook heel de tijd op haar telefoon te kijken. Raakte daardoor mijn goesting kwijt.
geen herhaling voor me
