Recensie Thianny, Bilzen 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Hornypony

Vaste klant
Forumpionier
233
15/07/21
167
52
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Anaal bij klant
5,00 ster(ren)
Prostaat massage bij klant
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Fisting
  2. Pijpen zonder condoom
  3. Plassex
  4. Kontlikken door klant
Gesproken taal
Spaans
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Europees
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
C (fake)
Lengte
1.70 m - 1.80 m
Penislengte
10
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Donderdag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/transseksuelen/thianny-your-addition.html
Totale kosten (in euro)
200
Deze week met Thianny afgesproken. Het blijkt dat het een echte nachtuil is. Tegen 21.00 wordt ze wakker en gaat aan de slag. Vlot antwoord, zit niet gék ver bij mij vandaan en erheen. Om 00.00 binnen en het was meteen gfe. Zoenen met tong, knuffelen, likken en alles wat erbij hoort. Elkaar pijpen, kontje likken.
Beetje extra betaald voor fisting, dat was iets teveel voor mij vanwege haar grote handen, nieuwe ervaring opgedaan.
Ze merkt lekker, al moet je wel even zelf cd om haar pik doen. Pik is niet al te groot maar ze hanteert hem met veel talent.
Op het einde bood ze tegen betaling golden shower aan, leuk maar ik ga er niet voor bijbetalen. Ze gaf het als cadeautje, leuk.
Mooie vrouw, borsten mss iets te hard voor sommige liefhebbers. Ik was prima tevreden met Thianny en de locatie.
 
Terug
Bovenaan Onderaan