Viagra/Kamagra ervaringen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik wilde een online bestelling doen, maar hoe krijg je de optie om dit op een ophaalpunt te laten afgeven?

Mocht nog iemand een adresje hebben in Zuid Limburg hou ik me aambevolen. Kan eigenlijk niet op de levertijd wachten haha
 
Ik wilde een online bestelling doen, maar hoe krijg je de optie om dit op een ophaalpunt te laten afgeven?

Mocht nog iemand een adresje hebben in Zuid Limburg hou ik me aambevolen. Kan eigenlijk niet op de levertijd wachten haha
Eerste zelf via post.nl adreslabel aan maken met barcode en dan deze mailen naar webshop en adres van dat afhaalpunt bij je bestelling intikken op de webshop
 
Laatste paar keer besteld bij betterinbedshop.ms en was binnen 2 dagen binnen.
pillen werken prima, moet wel zeggen dat ik meestal een halfje gebruik,
ik ben daar wel tevreden over en ze zijn ook correct bij Email beantwoording, kan niet anders zeggen eerlijk gezegd.
 
Ik heb eigenlijk nooit geen verschil gemerkt tussen Vidalista 60 mg en 80 mg. Nauwelijks of geen bijwerkingen. Bij Cialis had ik wel last van een verstopte neus en een rood hoofd. Tijdje geleden ook eens Sildalist geprobeerd en deze gebruik ik nu nog steeds. Voldoet prima voor mij een geen bijwerkingen. Sildalist en Vidalista zijn niet hetzelfde. In Sildalist zitten twee werkzame stoffen, nml. Sildenafil en Tadalafil, terwijl in Vidalista alleen Tadalafil bevat.
 
Als je gezond bent werkt je erectie altijd bij sexuele prikkeling, met pil erbij de tijd die ervoor staat dus extra daar boven op, als dat bv 20 of 30 min is is het dat, dan werkt ie dus goed, en is het onzin dat ie na een uur beter werkt.
 
Nadat verschillende webshops niet meer leverde naar België heb ik recent een bestelling gedaan via magra.nl
Je kan daar ook een postNL afhaalpunt in België selecteren wat wel fijn is.
Ik heb een heel assortimentje besteld om eens wat anders te proberen. Super Kamagra werkt bij mij heel goed, maar het werkt ook wel wat op mijn darmen. Dus ik ben benieuwd naar het nieuwe spul. De dag na de bestelling krijg je een tracking code aan en binnen een paar dagen kon ik de bestelling gaan afhalen. De vervaldatums zaten allemaal tussen 03/2026 en 07/2027, wat ook ok is. Wat mij betreft een prima service.
 
mee eens dat het per persoon en situatie anders is. Kamagra werkt bij mij binnen het uur, dit ook na iets gegeten te hebben. Vidalista duurt bij mij langer dan een uur voordat ik er iets van merk. Maar je hebt er wel heel lang plezier van. Vilitra heb ik zelf nog niet geprobeerd. Iemand hier ervaring mee?
 
Terug
Bovenaan Onderaan