Wie kent een handjob specialist

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Claudia Delvaux in Antwerpen geeft uitstekende handjobs met vooraf heerlijke teasing. Geen dirty talk, het is een ''nette dame''. Je vind haar op 2e hands.
 
160 euro voor ruim een uur heerlijke massage met veel teasing en een uitstekende hj. Het is een hele mooie vrouw, goed verzorgd en prettig in de omgang. Massage is in het centrum van Antwerpen. Ik weet niet of ze ook korter dan een uur doet of alleen hj.
 
Blijkbaar geen specialisten in Noord of Zuid Holland ?:cry:

Ik zoek een massage dame die mij lang op het randje kan houden, liefst met grote borsten ook nog (dan gaat het waarschijnlijk niet lang duren :LOL:)
Reacties altijd welkom !
 
In NL zijn al mijn favorieten niet meer werkzaam, al is Alanah van Massagewereld zeker de moeite waard. Maar mocht iemand nog toppers weten, bij voorkeur bij Massagewereld of Temptation, dan verneem ik dat graag.
 
@MasseuseJulia staat voor mij met stip op 1. Ik heb heel wat handjobs mogen meemaken, maar die van haar zijn speciaal.

Voor mij helaas is ze altijd snel volgeboekt. Dus een afspraak met haar maken is voor mij lastig. Maar als ik dan zo af en toe ga is het hemels.
 
Terug
Bovenaan Onderaan