Ik zie dat sommigen de reviews nog steeds wantrouwen, dus bij deze mijn ervaring met Xiara.
Ik ben er in totaal 6x geweest denk ik en de laatste keer was een half jaar geleden.
Ze doet absoluut alles wat ze in haar advertentie vermeld. Ze pijpt heerlijk en let niet op de tijd.
Na de 2de keer (meer dan een jaar geleden inmiddels) heb gevraad of er meer mogelijk was. De klik was goed en zij wilde dit ook. Heb haar mogen beffen tot ze klaarkwam. De keren daarna hebben we ook seks gehad, hier vroeg ze wel het dubbele voor. Het waren erg leuke dates en we hebben er beide van genoten. De laatste keer dat ik bij haar langs ging wilde ze alleen nog maar pijpen, seks was helemaal geen optie meer en ook reageerde ze een beetje kortaf en traag.
Ben toch wel langs geweest voor de pijpdate en dit was helaas niet meer zoals voorheen. Ze deed een beetje afstandelijk, hield haar lingerie aan en de klik was er niet meer.
Laatst heb ik nog eens geprobeerd een afspraak met haar te maken maar toen deed ze ook kortaf en heb ik het erbij laten zitten.
Voor mij is het dus wel mooit geweest, maar als je alleen een pijpdate wilt van een leuke dame dan kan je zeker bij haar terecht