Algemeen Yu&Mi Eindhoven Algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik weet ff niet, zit te twijfelen tussen Macy en Aisha. Kan nergens reviews vinden over die dames. Iemand ervaring met hun? Doen ze extra's? Mag je overal aanraken?
Aisha ken ik niet, macy wel.
Goede masseuse. Ze weet precies wat ze doet. Ze begint met een heerlijke douche samen.
Over extra moet je niet praten, dat is iets tussen de dame en klant.
 
Ruby plagend hahaha. Je moet blij zijn als je haar skills overleeft. Waanzinnig beest in de goeie zin van het woord. Zo goed en geil ga je ze niet vaak meer meemaken
 
Wie van de dames die vrijdagavond 12-9 en zaterdagavond 13-9 aanwezig zijn bij yu&mi bieden ook extra's aan?? Kan iemand daar iets van zeggen/aanraden??
Er zijn genoeg reviews van masseuses van Yu&Mi waar wat over extra's staat vermeld. Je kunt ook in dit onderwerp zoeken op het woord extra's. Bovendien is het geen garantie dat een bepaalde masseuse bij jou extra's wil doen, dat is uiteindelijk altijd aan de masseuse zelf. De een vindt het geen probleem en begint er (misschien zelfs meteen) zelf over, de ander zal het alleen doen bij een bepaalde klik en begint er dan ook niet zelf over, of niet meteen de eerste keer. En weer een ander doet standaard geen extra's. Maar ook daarover kun je lezen in de reviews. Zelf vragen aan de masseuse staat natuurlijk vrij, maar wees ongeacht het antwoord hoe dan ook altijd respectvol.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan