De drank is inbegrepen. Of was dat de grap?Dan ben ik je wel een drankje schuldig in Buddha club @DaBart![]()

Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenDe drank is inbegrepen. Of was dat de grap?Dan ben ik je wel een drankje schuldig in Buddha club @DaBart![]()
Hier trek ik persoonlijk de grens.Een condoom dat ze later die avond nog leeg dronk terwijl ik keek....
Hahaha, dat begrijp ik wel. Zou ik toch ook moeite mee hebben. Cuckolding is prima, kan me prima voorstellen dat het geil is om je vrouw te zien neuken of dat je weet dat ze neukt. Maar een condoom leeg slurpen met afgekoeld zaad is toch wel een ding.Hier trek ik persoonlijk de grens.
Nope, gewoon nee
Al geven ze geld toe.
Helemaal prima als men hier geil van word, ga je gang. Maar ik haak af
Thank you.DaBart, ik ben even een tijd weggeweest. Ik luister heel toevallig naar een van de mooiste liedjes van Brel...ne me quite pas. Ik moest simpelweg aan jou en Britney denken. Jullie hebben een aparte maar een eerlijke en liefdevolle relatie. Goed man.