Niet precies, maar volgens mij begint ze meestal rond 14.00 en niet op zondag.Weet je misschien haar werktijden/dagen?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenNiet precies, maar volgens mij begint ze meestal rond 14.00 en niet op zondag.Weet je misschien haar werktijden/dagen?
Wie stond er dan onlangs op 110k1? Ik weet ook niet meer precies wanneer. Sorry.Diana van Geleenstraat 110 k1 is weer terug.
Ik zie dat ze ook deepthroat aanbiedt. Is dat nieuw? Nooit iets van gemerkt?Volgens haar kinky profiel is ze actief: https://www.kinky.nl/advertenties/592293-ruru
Maar je kunt het haar zelf vragen via het telefoonnummer wat op haar profiel staat
Goed om te weten.Dat was waarschijnlijk Eva/Emma.
Geen idee, heb Ruru nooit bezochtIk zie dat ze ook deepthroat aanbiedt. Is dat nieuw? Nooit iets van gemerkt?