Ramen voor beginners

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
De comment hierboven heeft wel een kern van waarheid. Allemaal zijn wij een beginnende wandelaar geweest. Beste tips die ik je kan meegeven:

1. Weet wat je wilt
2. Gebruik de plattegrond om raamnummers te achterhalen. Dan kan je op dat raamnummer zoeken mocht je geinteresseerd zijn in die dame. Zo kan je misschien gelijk al erachter komen of de service wat is
3. Mocht t mogelijk zijn wandel een keer in de middag, dames werken vaak van opening tot 1300/1700, dan wisselt er wat op gebied van bezetting
4. Probeer ook af en toe gewoon naar binnen te gaan. Ik weet t, kan zonde zijn van t geld. Maar het kan ook weer goed uitpakken, helemaal als er nog geen recensies zijn

Hopelijk heb je hier wat aan kerel en natuurlijk veel plezier
 
Ik zou dan beginnen met een grote ramenbuurt zoals bijvoorbeeld in Den Haag. Waar veel keuze en aanbod is. Dan val je ook wat minder op. Kijk hoe de andere wandelaars het doen. En als je na wat rondgekeken te hebben iets lekkers ziet gewoon erop af. En vergeet nooit: zij verkoopt en jij bent de koper.
 
Dank voor de tips, ga ik beginnen met de ramen waar al recensies van zijn om erin te komen.

Van priveontvangst is er een beginnershandleiding en in privehuizen doe ik zelden voorstelrondjes oftewel plan mijn dvp tot ni toe altijd van tevoren.

Ben niet van de vluggertjes of 30 minuten dus wil niet altevaak misgokken.
 
Nog wat tips voor de topicstarter.
  • Bij rondjes lopen door de straat: maximaal twee keer oogcontact zoeken met een dame zonder haar aan te spreken. Anders ga je haar op de zenuwen werken en denkt ze dat je een "drooggeiler" bent.
  • Als je een bepaalde dame zoekt van wie je de naam weet maar die je nog niet kent (zeg, Marietje) vraag dan niet "ben jij Marietje" aan het raam, maar vraag "hoe heet jij". Het komt voor dat dames liegen over wie ze zijn om jou binnen te krijgen.
  • Een simpele test om onsympathieke dames te filteren: hou een kort praatje aan het raam en sluit af met: bedankt, misschien zie ik je later. Als de dame boos reageert omdat je niet meteen binnenkomt is ze naar alle waarschijnlijkheid geen prettig gezelschap.
  • Dames die overdreven achter het raam staan te dansen of op de ruit tikken beter vermijden.
Topicstarter zegt net dat hij daar NIET naar op zoek is!
Via een snelle wip kun je erachter komen of de dame de moeite waard is voor een langer bezoek.
 
Terug
Bovenaan Onderaan