Hij stak er toch in?????Haha er komt geen volgende x.. zij is ook echt de enigste met zo'n brede vagina. Nog nooit eerder zoiets meegemaakt
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenHij stak er toch in?????Haha er komt geen volgende x.. zij is ook echt de enigste met zo'n brede vagina. Nog nooit eerder zoiets meegemaakt
Hier ook, wat een stinkscheet was dat.... Ze had gezegd dat zij kipkerrie op had. Tijdens het beffen zat zij ook de hele tijd boertjes te laten, wat een afknapper was dat. Maarja, ik ging ook net na het avondeten op bezoek.Ik heb tijdens het beffen weleens een scheet te verduren gehad. En excuses erachteraan.
Goed man!!!! Graag gedaan broeder en vooral ruim tussen je reet smeren, als je dat doet dan ruikt de dvp het 100% want vanuit je kont komt er een hoop geur vandaan, heel gek maar het werkt bij mij ook altijd. Heb je nu ook dat je zonder die bodylotion niet meer wil gaan? Vooral als je merkt hoe ze reageren he?@GeefGeniet ik kan je geen privebericht sturen daarom maar even hier, super bedankt voor jouw tip over de bodylotion. Ik ben altijd al van het goed verzorgd verschijnen maar daar nog nooit aan gedacht. Ik heb specifiek een bodylotion gezocht met een 'eetbare' geur en kwam op de cacao butter van vaseline. wat een succes!
Nooit chocopasta gebruikt !Graag gedaan broeder en vooral ruim tussen je reet smeren, als je dat doet dan ruikt de dvp het 100%
Ik ben meer van de frisse geuren zoals citroen enz. Het moet fris ruiken en niet dat k straks mn lul kwijt benNooit chocopasta gebruikt !
Misschien raakt ze dan aan het rimmen![]()
Klinkt wel goed eigenlijk. Ook maar eens proberen!Ik heb specifiek een bodylotion gezocht met een 'eetbare' geur en kwam op de cacao butter van vaseline. wat een succes!
Ik smeer de hele handel in met Nivea balsem for men. Dit na het scheren down there.Want wie doet dat nou? Nou deze jongen.
Dat meen je niet.Geld heb ik maar niet meer teruggevraagd.
Ik wilde één ding: wegwezen. En ze had een booker. Die kon ook in het hotel zitten of misschien wel 100 km verderop. Was allemaal mogelijk. Ik wilde niets riskeren. Dit was tevens de laatste keer dat ik een dame met booker heb gedatet. Het is gewoon niet in de haak. Maar dan dwalen we ook weer af...Dat meen je niet.
Inderdaad. Een dame die voor zichzelf werkt is in de regel wel wat voorzichtiger met aantallen en wie er binnenkomt.Ik wilde één ding: wegwezen. En ze had een booker. Die kon ook in het hotel zitten of misschien wel 100 km verderop. Was allemaal mogelijk. Ik wilde niets riskeren. Dit was tevens de laatste keer dat ik een dame met booker heb gedatet. Het is gewoon niet in de haak. Maar dan dwalen we ook weer af...