Welke fetish heb jij?

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Beetje saai wellicht, maar kousen/panty's onder een jurkje, bij voorkeur met van die niet al te hoge laarsjes.

Qua handelingen: elke vorm van edging met een vleugje dirty talk zonder dat het al te over the top wordt.
 
Ik heb multi orgasmic women als fetish. Videos maar zeker ook geschreven content.
Ha
Ik heb een buddy van 63 die klaarkomt als een beest,
Ik bef haar in minder dan een minuut klaar, ze komt klaar terwijl ik haar neuk en ze komt gerust 8 keer klaar tijdens een date.
Ik doe er zelf heel lang over, ze is dus helemaal verrukt van me.

wat ik dan hier doe?
plassex, alleen dat.
 
Ieder z'n meug, maar dit?


Inderdaad ieder zijn meug.
Ik vraag me bij zulke activiteiten altijd af wat er ooit gebeurd is bij / met iemand in het verleden dat die daar nu op kickt....?
En dit misschien nog wel de enige manier is om echte bevrediging / ontlading te vinden.
-> cockcrush, manege, vieze sneakers.
 
2 fetishes;
- Donkere huidskleur met roze vagina
- grote oorringen
Zoë Wommelgem!
En... als je haar vraagt... doet ze die grote oorringen ook wel voor jou hoor!
 
Gek op panty's? Neen aan mij is het helemaal niet besteed. Ik vind het eerder een afknapper, meer nog een echte afknapper, een dooddoener. Maar zo heeft iedereen zijn ding voor of tegen. Ik ben dus niet voor panty's. Ik ben dan eerder gek op latex- en rubber-kledij (voor zover dat niet hetzelfde is), en lederen outfits. Zo kunnen heel wat van de outfits uit de BDSM-scene me bijzonder opwinden, maar ik ben geen liefhebber van de BDSM. Een kleine lichte dominante toets in dergelijke geile outfits kan ik dan wel zeer smaken. Ook hoerige outfits lust ik wel een keer.
 
Terug
Bovenaan Onderaan