Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenIs ze aanwezig dan vandaag gisteren heb ik haar helaas niet gezienVandaag maar eens even lagswippen
Nee ze is er niet ze was de eerste week van januari niet aanwezig vertelde ze mijnIs ze aanwezig dan vandaag gisteren heb ik haar helaas niet gezien
Je begrijpt de lofzang niet zo goed? Uiteindelijk geef je aan het einde van je bericht het perfecte antwoord.Denk dat dit komt door het leeftijdsverschil. Blijkbaar ga ik dan toch liever naar een wat rijpere dame. Weinig herhalingsgevaar.
Meestal vanaf het middaguur. Ik heb haar onlangs ook weer bezocht. Ondanks dat het een mooie verschijning is en de sex ook meer dan prima heb ik toch wat kanttekeningen. Ik vind de prijs tov bijvoorbeeld de Roemeense Gina best aan de hoge kant. Ze is nogal van de uppselling.Iemand een idee hoelaat ze er meestal is?
Toen ik op de dinsdag langs ging was ze er die dag niet, zou er vandaag op de woensdag meer kans zijn?Vandaag overdag niet gezien, werk ze normaliter wel op de woensdag?
Ik heb haar vorige week gesproken en ze vertelde mij dat ze maandag en dinsdag vrij zou nemen vanaf vandaag is zij weer aanwezig sowieso tot en met zondag.Toen ik op de dinsdag langs ging was ze er die dag niet, zou er vandaag op de woensdag meer kans zijn?
Ze is er nu in ieder geval nog niet :-(Ik heb haar vorige week gesproken en ze vertelde mij dat ze maandag en dinsdag vrij zou nemen vanaf vandaag is zij weer aanwezig sowieso tot en met zondag.
Mooie recensie! Wat waren de kosten?vrijdagmiddag rond 13:30 maar eens binnengewipt bij Lola. Na een paar rondjes lopen ging het gordijn open. Geen rijen dik wachtendeWandelaar naar buiten en Lola ging rustig een sigaretje opsteken en met andere futiliteiten bezig en steeds maar met dat lekkere lontje richting mij gericht. Ze had niet in de gaten dat er een potentiële klant stond te wachten. Even kort de mogelijkheden besproken naar binnen gegaan. Gordijnen dicht, financiën afgehandeld. Gereedschap gereinigd. Mondwater en het feest kom beginnen.
Echt Lekker getongd met Lola niet een beetje en snel klaar maar lekker lang en met overgave. Onderstussen complimenten gekregen over het formaat gereedschap en of ik de hele dag daar al mee rond liep.
Liola lekker op de rug gelegd en haar heerlijk met de tong en vinger verwent waarbij ze heerlijk lekker nat werd. Geen kale poes trouwens maar een zacht vachtje wat lekker kriebelde.
Daarna mijn beurt. Rubber om mijn pik met de woorden ik moet toch eens grotere condooms kopen. Echt lekker gepijpt door haar waarbij de ballen ook goed meegenomen werden in het spel.
Door gedraaid naar 69 en in standje cowgirl afgerond. Wat blijkbaar de eerste keer echt sex was deze voor Lola vandaag. Mijn voorgangers hielden blijkbaar van alleen aftrekken.
Goed begin van het weekend voor mij.
Ik was gisteravond rond half 9, 9 uur, in de Escape en zag haar met tassen sjouwen, vroeg haar wat ze van plan was: "met vakantie!". Toch wel spijtig...Weet iemand wanneer Lola aanwezig is ?
Jammer, heb jenog suggesties voor andere jonge dames bij escapeIk was gisteravond rond half 9, 9 uur, in de Escape en zag haar met tassen sjouwen, vroeg haar wat ze van plan was: "met vakantie!". Toch wel spijtig...
Lola was er nog niet vandaag.Is lola K 35 vandaag aanwezig ? Of is zij nog met vakantie ?
Weet niet of ze inderdaad op vakantie is. Was vorige week in de Escape en toen was het personeel en jongen haar kamer helemaal schoon aan het maken. Heb mijn twijfels of ze wel terug komtIs lola K 35 vandaag aanwezig ? Of is zij nog met vakantie ?