Algemeen Den Haag algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik ben er vandaag geweest,
Inderdaad een topper.
Vooral vrolijk,hygiënisch, Rustig neemt de tijd,en doet geen domme dingen zoals nzc
Tongzoenen niet in de standaard prijs,
Pzc ook niet standaard (hoeft van mij ook niet voel maar amper verschil)
Werkt 6 dagen in de week
Van 12:00u tot 22:00u.
Of soms half dag deel
Weet iemand wat de dames per dag betalen aan kamerhuur?
Daar gaan ook verschillende bedragen rond die wat overdreven zijn.
er zijn meerdere verhuurdrs in de doublet. Ik weet niet of ze dezelfde prijzen hanteren. Bij meerdere verhuurders is in 2026 de middagshift 105 euro, de avondshift 110. Voor 180 mag je de hele dag werken. De ochtend shift beslaat maximaal 10 uur, de avondshift in de praktijk vaak 6 uur.

//Edit mod: dit bericht plus enkele andere berichten verplaatst vanuit recensietopic, was daar wat off topic.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
er zijn meerdere verhuurdrs in de doublet. Ik weet niet of ze dezelfde prijzen hanteren. Bij meerdere verhuurders is in 2026 de middagshift 105 euro, de avondshift 110. Voor 180 mag je de hele dag werken. De ochtend shift beslaat maximaal 10 uur, de avondshift in de praktijk vaak 6 uur.
Ochtend shift 10 uur?
 
Gisteren zaterdagavond ff naar Den Haag gereden zonder afspraak. Best veel ramen bezet. Ik heb alleen voor mij niets interessants gezien dus overrichte zaken naar huis gereden, ff kijken of ik vandaag ergens heen ga mede afhankelijk van verwachte sneeuwval later in de middag.
 
Net bij die Carmen geleenstraat 51 geweest! Wat een baggerwijf. In de 25 jaar dat ik in Geleen kom heb ik zelden zo n slechte sessie gehad. Die staat daar tegen haar zin, je binnen no time uit de kamer te werken. Komt afspraken niet na. En het meest irritante is nog haar onwetendheid, de 100 vragen of hoe wat waar, het vernietigd letterlijk je stemming. Zit totaal geen feeling in, ze is arrogant en duidelijk niet op haar plek.
Als je veel geld betaald verwacht je dat ze zich leuk opstellen, inlevingsvermogen hebben, de gave hebben om je te vermaken, je te verleiden en op te winden.
Ik vreet nog liever mijn schoen op , dan ook nog bij haar naar binnen.

Lang verhaal kort ; haar giftige energie is de reden waarom ze altijd met een lange bek in dat raam staat….

Ga zo door Carmen! Des te eerder ben je weg
 
Gisteren zaterdagavond ff naar Den Haag gereden zonder afspraak. Best veel ramen bezet. Ik heb alleen voor mij niets interessants gezien dus overrichte zaken naar huis gereden, ff kijken of ik vandaag ergens heen ga mede afhankelijk van verwachte sneeuwval later in de middag.
Het sneeuwt hier behoorlijk hard. Wilde vanavond naar casa cherda gaan , maar dat wordt lastig.
 
Ik was gisteren (vrijdag) rond 22:00 in de Geleenstraat en wilde even verslag doen.

Nou, ik vond het bezoek niet de moeite waard en dat zegt al veel, aangezien ik niet bepaald ver hoef te reizen.

Veel lege ramen, niet veel meer dan 25 dames aanwezig (op de 'begane grond' en exclusief transseksuelen).

De meeste van de aanwezige dames zagen er niet onaardig uit, maar eigenlijk geen echte 'bombshells' (uiteindelijk ook maar mijn mening en over smaak valt niet te twisten). In ieder geval: ik had geen zin in passieloze afwerkseks met een 'dertien in een dozijn' Roemeense / Bulgaarse DVP. Dan hou ik dat geld liever in m'n zak.

De sfeer was trouwens ook matig, veel dames onderuit gezakt op hun telefoon of druk bezig met elkaar. Ik heb ook niet bepaald het idee dat de dames op financieel gebied gouden tijden beleven.

Ik heb wel eens gelezen 'hoe later, hoe minder dames', dus misschien is dat een verklaring voor de slechte bezetting, maar het lijkt mij dat 22:00 op een vrijdag nog niet echt aan de late kant is.

Ik zeg dit verder vooral om te informeren / mijn mening te delen, niet om af te zeiken. Prima als we van mening verschillen. Misschien dat ik het vandaag in de namiddag nog eens probeer.
De gouden jaren zijn wel voorbij je kan het beter lege ramen straat noemen 15 tot 20 jaar geleden zaten er veel mooie dames en zaten best veel goede tussen tegenwoordig een handje vol.
 
Net even gewandeld door de Geleen en het aanbod was redelijk voor een vroege middag. Wel wat aantrekkelijke dames te zien, maar niet specifiek die ik zoek. Dames die ik herkende: Angel, Sisi, Noi, Rebecca met naambordje en Flory.

Hoopte Camelia te zien, maar gordijnen helaas dicht. Twijfel of ze bezet is of vrij is. Misschien dat ik straks nog wel een poging waag.
 
En sommigen met veel afspraken zie je niet of nauwelijks voor het raam.
feit blijft wel dat er maar vijftig dames op een vrijdagavond buiten de vakantieperiode beschikbaar zijn, op een totaal van 140 ramen.
Dat komt neer op een bezettingsgraad van iets meer dan 35 procent van het aantal beschikbare ramen.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan