Theguy
Meubelstuk
- 2.218
- 07/08/22
- 4.316
Ja hallo, wat is dit nou weer voor half verhaal!Bleek hij een ander te hebben. De dingen waaraan zij dit ging herkennen zijn mij altijd bijgebleven.
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenJa hallo, wat is dit nou weer voor half verhaal!Bleek hij een ander te hebben. De dingen waaraan zij dit ging herkennen zijn mij altijd bijgebleven.
Veruit de meeste DVPs zijn daar professioneel in. Meestal zeggen ze niets uit privacy overwegingen naar jouw toe.Gelukkig had ze een simpele bestelling,en was ze snel klaar.
Weet eigenlijk zeker dat ze mij ook wel gezien heeft. Maar dan krijg je het respect van beide zijde.....
Het kan altijd erger. Mijn vrouw had een escort date, maar die klant heeft ze met een smoesje afgewimpeld en geblokkeerd nadat ze zijn adres kreeg. Het bleek namelijk 3 deuren (appartementencomplex) naast ons te zijn. Dat had heel erg gênant kunnen worden voor de langdurige toekomst, vooral omdat die klant een gezin heeft. Geld is niet belangrijk als de privacy in de problemen kan komen.en numero uno: een dvp die 3 plaatsen verder dan mij en mijn vrouw zat in de cinemaIk meen het. Gelukkig bleef ze heel professioneel. Hartslag wel ff richting 200.
Tsja dan is het speciale er wel vanaf, met elke dag pannenkoeken wil je ook wel eens wat anders.Ze hadden meermaals per dag sex en ze dacht dat ze een vriend voor het leven had.
IT management functie op bureau, maar met vroeg stoppen bedoel ik ten vroegste om 16u , dan ben ik na dvp bezoek nog altijd rond 18u30 thuisWelk werk doe jij dan? Want ik zou zeggen dat het net wél opvalt als eerder stoptNormaal doen valt het minst op.
Ik ben met dvp bezoekjes begonnen toen relatie in diepe crisis zat en ik op misstap ben uitgekomen van mijn vrouw. Ben er direct op uitgekomen maar was wsl anders niet met 1x gebleven. En dit toen ik in een dipje zat dr situatie op werk. In die periode was er ook van sex geen sprake. Nu is relatie opnieuw veel beter en sexleven beter dan ooit ( zie andere topicAmai, je bent er telkens goed vanaf gekomen.
Heb jij ook nog geregeld sex met uw vrouw? En voel je je nooit schuldig tov haar?
Een kutklusje in Bergen op ZoomNeen schat! Iemand van de firma had gisteren m'n wagen geleend voor een belangrijke opdracht!
Even in het algemeen gesteld: het is dus beter om de wagen ergens te parkeren waar er niet betaald hoeft te worden, zodat er geen risico bestaat op een naheffingsaanslag en er ook geen betaling te herleiden is naar een automaat (en dus locatie).Bijna betrapt tsja:
Gisteravond onder het eten kreeg ik een gesloten envelop van mn vriendin in de handen gedrukt. Bij het open maken zag ik dat ik een parkeerboete had opgelopen in Bergen op Zoom en dat is een heel groot eind uit de buurt van onze woonplaats. En dan kun je moeilijk zeggen dat je een date had bij Dreamgirls![]()
Even in het algemeen gesteld: het is dus beter om de wagen ergens te parkeren waar er niet betaald hoeft te worden, zodat er geen risico bestaat op een naheffingsaanslag en er ook geen betaling te herleiden is naar een automaat (en dus locatie).
En dan probeer ik altijd wel scherp te zijn: geen snelheidsovertredingen maken enz. Maar daar id buurt van Dreamgirls was het een uitdaging om te parkeren, alles was vol. Had ik eindelijk iets gevonden, waren er 2 parkeerautomaten defect!Even in het algemeen gesteld: het is dus beter om de wagen ergens te parkeren waar er niet betaald hoeft te worden, zodat er geen risico bestaat op een naheffingsaanslag en er ook geen betaling te herleiden is naar een automaat (en dus locatie).
Hahaha het is al opgelost, maar ik kan je vertellen dat je op dat moment wel erg schriktMaar heb je het discreet kunnen oplossen of moet je nu een advocaat regelen?
Het is al een opgave om een automaat te vinden waar je nog gewoon munten in kunt doen.Had ik eindelijk iets gevonden, waren er 2 parkeerautomaten defect!
Ja toen was ik er klaar mee anders zou ik te laat op mn date zijn.
Inderdaad ook heel vervelend, zelf zoek ik altijd blauwe zone op dan maar iets verder wandelen haha maar ik weet dat dit niet in elke situatie mogelijk isHet is al een opgave om een automaat te vinden waar je nog gewoon munten in kunt doen.
Ook dat maakt iemand al iets minder traceerbaar.
Het valt mij regelmatig op dat heel veel van de stoere neukers van het forum, thuis minder stoer zijn.Hahaha het is al opgelost, maar ik kan je vertellen dat je op dat moment wel erg schrikt![]()
Tip voor de volgende keer. Aan de andere zijde van het spoor, in de Nobellaan kun je de auto altijd kwijt. Is ook nog gratis parkeren.Hahaha het is al opgelost, maar ik kan je vertellen dat je op dat moment wel erg schrikt![]()
Ja toch?Het valt mij regelmatig op dat heel veel van de stoere neukers van het forum, thuis minder stoer zijn.![]()
Je hoeft niet stoer te zijn om te neuken , en thuis de vrouw respectvol behandelen daar hoef je ook niet stoer voor te zijn .Het valt mij regelmatig op dat heel veel van de stoere neukers van het forum, thuis minder stoer zijn.![]()
Moet ik het dan 'een grote mond' noemen?Je hoeft niet stoer te zijn om te neuken
De vrouw respectvol behandelen is toch nog net iets anders dan proberen om het wandelgedrag verborgen te houden en te zorgen dat je 'niet betrapt' wordt, niet? Ik noem dat eerder 'je hachje redden', en thuis de vrouw respectvol behandelen daar hoef je ook niet stoer voor te zijn .
En je nieuwe vrouw is deze vriendin?... waarop ze een vriendin die bij ons op bezoek was liet ruiken. Deze zei gelukkig dat ze niks rook en daarmee was het afgedaan ...