WHEM Lisa Arnhem

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Stouterd89

Newbie
Forumpionier
23
23/07/21
3
Voor Corona 1 keer bij haar geweest, ze is wel ouder dan de ad aangeeft maar dat is vaker zo. Leuke date gehad, lekker lichaam en ze voelt goed strak aan. Zou haar zeker nog eens bezoeken.
 
tongzoenen stelt niet veel voor, maar pijpen doet ze zonder, lekker diep met veel slijm, je mag ook in haar mondje klaarkomen. met bijbetaling mag je haar ook zonder condoom neuken. ze is wel lekker strak.
 
Heb Lisa een keer of 3 bezocht, de eerste 2 keer waren prima en erg lekker. PZC met klaarkomen in dr mond en nadat ze me weer hard had gemaakt nog diverse standjes gedaan en lekker in haar (met condoom) klaargekomen. Ik heb nog nooit iets gehoord van haar over dat ze NZC doet, dus heb daar geen oordeel over.
De laatste keer viel het wat tegen (iets meer als een week geleden). Misschien had ze slechte dag?
Maar er was nu niks mogelijk alleen maar vlug even afwerken terwijl ik voor een uur had afgesproken ook klaarkomen op gezicht was niet meer mogelijk helaas.... Misschien ga ik later nog een keertje proberen maar afgelopen keer was wel een afknapper
 
Wie o wie?

 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ja, maar niet als titel, want in daar is die niet klikbaar (vooral van toepassing op een tablet/gsm) en weet niemand over wie het gaat zonder de link te gaan overtypen/copieren.

Vandaar.. Naam, Plaats en de link in het bericht, dan wordt deze automagisch omgezet naar een klikbare link.
 
Ik heb de gok gewaagd. Ze is in ieder geval geen 1.72 een stuk korter en ontvangt in een huis waar veel mensen rondhangen. Ze deed haar best en het was best ok, maar je zult me er niet vaker zien.
 
Ik heb de gok gewaagd. Ze is in ieder geval geen 1.72 een stuk korter en ontvangt in een huis waar veel mensen rondhangen. Ze deed haar best en het was best ok, maar je zult me er niet vaker zien.
kan je ons over haar wat meer vertellen wil haar ook wel eens bezoeken maar de meningen zijn hier verschillend
 
Bevind zich nu in kampen. Onder de naam Kate. Ik ben vandaag langsgegaan. Midden in het centrum vol, dus echt discreet kan het niet. Dame lijkt totaal niet op de foto's, dus ik ben direct omgekeerd. Ook heeft ze meerdere advertenties op hetzelfde adress.
Ik heb dit adress namelijk ook gekregen van een dame die op kinky staat uit Dronten genaamd kristinne.

 
Ik denk dat er 2 verschillende lisa in deze topic voorkomen want lisa zit in arnhem niet in kampen
Soms verplaatsen dames heen en weer, ze was in kampen, nu weer ergens anders. Ook veranderen ze de namen regelmatig. Ik kijk meestal naar het advertentienummer. Dit is bij kinky simpel te zien in de link van de dame.
 
Oud onderwerp: Hoi . Er is al meer dan 120 dagen geen bericht meer geplaatst in dit onderwerp.
Weet je zeker dat je reactie nog wel relevant is?
Terug
Bovenaan Onderaan