kan in mijn loopbaan niet meer op 2 handen tellen
van die Roemeense meiden die ik meegemaakt heb ,die me dat haarfijn uitlegden..
en wat de bedoeling was..dat is ook de reden dat veel 'verdwenen' zijn..
die leven nu gewoon redelijk financieel goed in eigen land ..
met bijvoorbeeld 21 jaar hierheen gekomen en een jaar of 5/6 gewerkt als dvp ,en toen terug naar huis ,en nooit meer terug..
inderdaad in vastgoed geinvesteerd of eigen toko..
er zijn inderdaad gasten hier die de dames wegwijs maken van hoe en wat..zijn meestal ook Roemenen die hier gewoon werken voor een uitzendbureau die hun huis of flat 'verhuren' als werkplek..
en nu zullen er best mensen zijn die beweren dat ze hier ook hoge kosten hebben en 'uitgebuit' wotden..
droom lekker verder..die scheppen echt bakken geld op..zeker als hun service en uiterlijk goed is..
stel ze werken 5 uur per dag @200 € p/u..
daar de huur af..en wat eten en spullen van persoonlijke verzorging..soms wat shoppen ..reken maar eens uit..
als ze echt gedwongen werden door een pooier..dan zie je dat binnen 20 seconden..dan is de sfeer gelijk anders..
bullebak in de woonkamer of iets..
bijna bij alle dames die ik de afgelopen 10 jaar bezocht heb waren de dames of alleen of met 2en aanwezig..
en na een week weer in een andere stad te vinden..
dat sommige een ongeinterresseerde indruk maken of slechte service verlenen..
is niet omdat ze direct gedwongen worden..dat is dan meer omdat dat haar karakter is of omdat ze het werk (of jou) die dag gewoon niet ziet zitten..
maar de kassa rinkelt heel goed als je zwart werkt..
geld trouwens voor de latinas ook..
de vergunde nederlandse dames natuurlijk een heel eind minder..
want dan ben je aan tig regels en verplichtingen verbonden..
de belastingdienst de grootste factor waarschijnlijk