WHEM Teresa, Tilburg

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Kijken jullie echt alleen maar naar de foto's? Als je die vage slecht Engels geschreven advertentietekst leest, weet je toch dat dit een geval 'te mooi om waar te zijn' is?
 
Helft van de dames is half analfabeet laat staan dat ze met Google translate kunnen omgaan dus een slecht geschreven tekst zegt niet zo veel
Dames die niet fatsoenlijk Nederlands spreken of schrijven sla ik sowieso over. Enerzijds omdat er dan een te grote kans is op het niet begrijpen, dus niet nakomen van (vooraf afgesproken) handelingen. Anderzijds omdat ik graag normaal wil kletsen met de dame tijdens de date.
 
Afgelopen dagen weer in Utrecht, ik overweeg een bezoekje :)
Ik ben gisteren geweest. Die drie foto's met een zwart-wit luchtfoto op de achtergrond zijn het minst representatief. De rest lijkt aardig. Ze was wel iets ouder (in haar gezicht) en steviger dan ik aan de foto's afzag, maar absoluut dezelfde dame. Heel aardig maar spreekt idd amper Engels. Goede locatie. Ik kwam voor een vluggertje en dat kreeg ik. Herhalingsgevaar laag zo lang mijn vaste dame in de buurt is.
 
Terug
Bovenaan Onderaan