Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenJa was inderdaad niet zo handig. Maar om eerlijk te zijn heb ik het bij andere dames ook zo gedaan en is dat altijd helemaal goed gegaan. Maar inderdaad een goede leer voor de volgende keer.
Nou de aanhouder wint, geld terug gestort gekregen. Maar nooit meer proberen af te spreken met haar heb ik wel geleerdDit mens is echt een oplichter. Geld overgemaakt, naar de afgesproken locatie gereden om haar op te pikken. Geen dame te zien. Geappt gebeld geen reactie meer. Uur staan wachten voor saus. Ze zei dat ze m'n geld zou terugstorten. Niet gebeurd, en opeens alle berichten verwijderd waarin ze dat zei. Melding gemaakt bij kinky.nl. En warempel, die hebben haar een bericht gestuurd en tot nader order haar advertentie offline gehaald. Dus wees gewaarschuwd mensen voor deze dame.
Als je graag voor niks wachtV. Zin in een leuke geile Cardate/buiten
Hai geilerd Ik ben een leuke spontane geile Nederlandse donder, die altijd wel zin hebt in iets spannends.. Ik hou ervan om jou geile pijp/neuksl...www.sexjobs.nl
Nu op sexjobs
Dat zijn er wel meer, en daar kan je wel terecht als je afgesproken hebt.Des te geiler als ze wel eens komt opdagen. Want pijpen kan ze!
Jawel als ze je laat wachten wat altijd zo is en ze komt maakt ze altijd excuses en dan moet je gewoon zeggen dat je niet meer wil of vragen of ze korting geeft en dat doet ze altijd wel. Regelmatig pzc en nzc in m'n bus gehad zo. Spreken dan wel af voor 30 min maar ze gaat gewoon door tot ik der kut volspuit ongeacht de tijdIs haar tarief minimaal 80 of gaat ze er ook wel eens onder? vind 80 toch teveel voor dit.
Je hebt een punt. Denk inderdaad dat ik het doe om wat tegenwicht te bieden. Heb een zwak voor haar. Maar ik zal wat minder vaak schrijven.@Geniet Waarom schrijf je iedere keer dezelfde soort recensies. Na een paar keer weten we het wel en zo lijkt het net of je steeds tegenwicht wil bieden aan andersluidende recensies.
Enfin ik twijfel nog om een afspraak te maken. Reistijd van een uur en best wel prijzig.
Hoeveel heb je betaald? En was het allemaal met condoom?Vanmorgen vroeg naar rian geappt en ja wel ze reageerde gelijk en wilde afspreken. Ik naar *****plein //mod.edit: geen precieze locatie noemen, en weer geappt dat ik er was ze kwam er aan en ja hoor na 10 min Appte ze dat ze er was , wij daar de bosjes in het was erg donker nog dus konden lekker ons ding doen heerlijk laten pijpen en ik tegelijk haar vingeren achter langs , daarna heerlijk tegen een boom voor over en heb er lekker genomen .
Prima date dus.
50 euro en was eerst met condoom maar toen we bezig waren zei doe maar zonder vondoomHoeveel heb je betaald? En was het allemaal met condoom?
Ze spreekt zeker af in de winter. Maar ik blijf dan meestal in de auto. Haar kennende doet ze het ook wel buiten, denk ik.Spreekt deze dame 's winters ook buiten af?
Ja, onlangs nog buiten met haar afgesproken! Haar opgehaald en tijdens het rijden naar een stil plekje heerlijk gepijpt. Op de plaats van bestemming haar heerlijk in de kou achterlangs op de motorkap genomenSpreekt deze dame 's winters ook buiten af?
Geen ervaring mee, dus weet niet of dit wel/niet mag...Mag je haar ook beffen ?
zal vast mogen, maar ze is er zelf niet dol op heb ik weleens van haar begrepen.Mag je haar ook beffen ?