Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenIk sluit mij hier met liefde bij aan.Allemaal een gezond en gelukkig2026! Gewenst , veel plezier met alle leuke dames ,geniet en dan word het een mooi jaar
![]()
Denk eerder dat 2026 het jaar gaat worden dat de prijzen weer omhoog gaan bij de dvp's. Straks wordt het 200 voor een vluggertje![]()
Dan zijn er mannen die vlug weg zijn. (bij het horen van die prijs, wel te verstaan)Denk eerder dat 2026 het jaar gaat worden dat de prijzen weer omhoog gaan bij de dvp's. Straks wordt het 200 voor een vluggertje![]()
Een vlugweggertje. Ach wat is geld. Het is niet belangrijk voor mij , ik heb genoeg. Maar voor de dames des te meer , en dat geeft mij een indicatie hoe ze er in staan om sex met mij te hebben in dit Nieuwe jaar. Als het heel veel moet kosten dat is super fijn want dan sla ik over. Slaap zacht allen, en we bespreken het nog wel.Dan zijn er mannen die vlug weg zijn. (bij het horen van die prijs, wel te verstaan)
En gebeft ook hé!Ik sluit mij hier met liefde bij aan.
Dat er nog veel gepijpt en geneukt mag worden in 2026![]()
Dank jullie wel. Ik wens jullie hetzelfde toe.Een mooi, geil en vooral goed jaar voor iedereen hier
Dank aan iedereen die het afgelopen jaar van Ami heeft mogen genieten, ook in 2026 zetten we ons met plezier weer in om iedereen een stukje geil geluk te geven.
Ondanks dat er soms heftige discussies zijn, is het ook een mooi forum waar veel kennis en ervaring bij elkaar komt.
Ik hoop dat jullie ook in 2026 volop mogen blijven genieten van alle leuke dames.![]()
Ik sluit mij hier met liefde bij aan.
Dat er nog veel gepijpt en geneukt mag worden in 2026![]()
En gebeft ook hé!![]()
Waarvan akte. Op een zaadgeil 2026Dames en heren, moge het zaad rijkelijk vloeien dit jaar en veel plezier![]()
Sucseks dus eigenlijk?Gelukkig Nieuwjaar allemaal.
En dat het een hele geile 2026 wordt voor iedereen.
Veel neuken en pijpen.
Trio's en gangbangs
Groep sex of 1 op 1
Binnen of buiten.
Als het maar gezellig is en met plezier wordt gedaan.
Succes allemaal
Dat zal veel helpen het leven wordt voor iedereen duurder ook voor de escortdames hoor.En als je het niet kan betalen ga dan niet .de maand van onthouding is begonnen. Dames verdienen deze maand niets van mij. Mocht iedereen dit doen gaan de prijzen vanzelf naar beneden , maar ik zal wel voor gek verklaard worden. Maar dat boeit me niet.
Ook een soort van dry januari....de maand van onthouding is begonnen. Dames verdienen deze maand niets van mij. Mocht iedereen dit doen gaan de prijzen vanzelf naar beneden , maar ik zal wel voor gek verklaard worden. Maar dat boeit me niet.
Het is gezond en verveelt niet vlug.Ik ga vrolijk door waarom nu stoppen? Sex is niet slecht voor je gezondheid toch?