Recensie Isabella, De Boerderij, Nijeveen 1,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Stoeprand

Vaste klant
117
10/03/23
100
2
Algemene beoordeling
1,00 ster(ren)
Intiem
2,00 ster(ren)
Pijpen
2,00 ster(ren)
Zoenen
1,00 ster(ren)
Aftrekken
1,00 ster(ren)
Tongzoenen
1,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Vingeren
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Bruin
Cupmaat
E+
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Mollig
Duur van bezoek
60 minuten
Totale kosten (in euro)
180
Deze dame ziet er leuk uit, maar dat is het dan ook wel.

Veel praten, weinig actie. Dat idee.

Ze laat je eerst de hele kamer zien, van top tot teen. Ze zou het goed doen als verkoopster op de meubelboulevard.

15 min verder was mevrouw eindelijk klaar om samen met mij plaats te nemen in het bad. Beetje flauw zoenen, hier en daar wat voelen maar geen echte actie. Werd er dus niet geil van en m'n kleine vriend ook niet.

Was mij al snel duidelijk dat dit hem niet ging worden en ben onverrichte zaken weer huiswaarts gegaan.

Te mijden meid voor mij.
 
Als je klik met haar hebt is meer mogelijk, maar is lastig te vinden. Ze is Duitse overigens en werkt nu in Matssloot (woeste hoeve) soms lady Butterfly, Kropswolde en nog twee zaken van zelfde eigenaar. Ze heeft prachtig lichaam en die mag je wel verkennen (likken, beffen, masseren), daar geniet ze van, en ik dan ook.!
 
De Isabella uit Nijeveen is niet dezelfde als die in Matsloot. De leeftijd klopt niet. Op Kinky is ze 22 en die andere is 30-35 jaar. Die uit Nijeveen is Nederlandse zoals vermeld staat bij haar advertentie op Kinky. En die uit Matsloot is Zuid-Amerikaans zoals de Stoeprand dit vermeld.
 
Terug
Bovenaan Onderaan