Eens een sfeerimpressie van een avondje SKW.
Zoals je die hier ook wel eens leest over middagje Eroxx of Buddha club.
Misschien eens wat meer tijd om te lezen met de Paasdagen.
Donderdag wat later op de avond eens naar het SKW gegaan .Direct vielen de volbezette vitrines op , er waren veel dames. In mijn eerste rondje gelijk een bijzonder moment. Zie ik daar Tina SS9 , na anderhalf jaar is weer opgedoken. Knapper en slanker dan ooit , ik was blij haar te zien en gelijk binnengestapt, zij was ook blij mij te zien dus dat was een goede start dus een half uurtje later kwam ik al voldaan buiten.
( overigens haar topic is gesloten hier op Girlsreview , kan weer open dus).
Gelukkig heb ik nooit afspraken met dames dus dat is makkelijk Dan kan je overal binnen stappen.
Tja dan ben je nog maar zo kort in het SKW dan ga je nog niet haar huis , eerst maar even naar de cash tap aan het Falconplein en wat rondjes lopen. Er waren echt zeer veel toppers aanwezig , gelijk een zaterdagavond. Alleen stuk minder klanten , sommige dames gingen naar buiten , keken af en toe verveeld op de straat of er wel mannen liepen.
Na verloop toch maar eens bij Alicia Vingerlingstr binnengegaan , ze heeft enorm veel tattoes , maar ook de mooiste borsten die ik weet in het SKW en daar mag je zoveel aan zitten als je wil.
Met deze dame heb ik goede klik , dus dat is altijd een succes.
Daarna eens gaan eten en uurtje nog buiten gezeten want koud is was het niet.
Nog eens gaan wandelen . Grappig er was een man in gala kleding met vlinderdasje , en werkelijk alle dames probeerden hem binnen te lonken .Hij twijfelde nog al.
Ik wil ook altijd wat nieuws
Dus ging op zoek naar een onbekende dame voor mij. Ik had ook wel wat nieuwe gezien , en binnen gegaan bij een mini meisje , een kleine blonde Roemeense op VR 8 / 4 . Ze lachte wel heel lief , en dat was ze ook. Met de naam Sara maar ze vertelde al weer terug te gaan naar haar land .Al is ze
slechts nog maar 1 week hier.
Het pakte uit een bovengemiddeld goede pijpster te zijn en eentje met alle tijd en vrolijk ook.
Vandaag vrijdag zal ze er nog zijn.
Kwestie van geluk weer voor mij , en ook hier weer bevredigd naar buiten. Totale kosten van de hele avond 200 € maar veel genoten. Dat is goed mogelijk in het SKW.