Recensie Julietta, Amsterdam 4,50 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Heinz

Stamgast
403
30/09/21
284
27
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Anaal bij sekswerker
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Anaal
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
C (fake)
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Dinsdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/5201394-julietta
Totale kosten (in euro)
270
Afgelopen week heb ik deze Colombiaanse schone bezocht. Alles uit de advertentie klopt met de realiteit. Do foto's, de video's, haar leeftijd, de prijzen en zelfs de kinky recensies. Ik had haar de avond tevoren gevraagd voor een uur met lekker veel anal fun en intens tongzoenen. De prijsopgave was 270 euro. Met het gevraagde bedrag op zak heb ik mij 's morgens om 11:00 uur gemeld op het opgegeven adres. Zoals al gezegd, ze is als de foto's dus stelt niet teleur. Ze spreekt zeer beperkt Engels. Ze checkte op de rand van het bed nog even in haar whatsapp wat ik precies op mijn wensenlijstje had en daarna ging ze enthousiast aan de slag.

Tongzoenen deed ze lekker, ze liet zich gewillig beffen en rimmen en vingeren in haar kont. Voor het anale neuken wilde ze wel graag zelf de positie bepalen: bone prone, wat ik ook prima vond. Ze is een knappe en hele lieve meid. Ze houdt wel van party, aan mij niet besteed maar heb er geen moeite mee.

Een geslaagde date wat mij betreft.
 
Ik ben gisteren weer bij Julietta geweest voor een lekkere wap party 😄 We hebben er twee uur lang een mooi feestje van gemaakt. 😈

Ze is een van de weinige dames die een goede DT BJ doet. Ze laat zich goed nemen en geniet er ook van. Lekker nat met veel likken in haar heerlijke poes en kontje.

Let wel op. Als je niet van feestende dames houd dan is het geen aanrader. Want ze gaat behoorlijk los daarmee. Ze spreekt ook geen Engels.

Dat gezegd. Als ik weer eens lekker los wil gaan met een wap date dan staat ze bij mij bovenaan.
 
Maar wap voor een uur? Ik wap toch minimaal 6 uur en meestal draait het uit op een hele lange nacht. Doet zij dat ook? En wat gebruikt ze tijdens de wap?
 
Welk deel van A'dam zit zij.
Ben nl op het ov aangewezen.
Nieuw West maar ze ging wel binnenkort naar Rotterdam!
Maar wap voor een uur? Ik wap toch minimaal 6 uur en meestal draait het uit op een hele lange nacht. Doet zij dat ook? En wat gebruikt ze tijdens de wap?
2 uur genoeg voor mij haha maar ik weet wel zeker dat ze het zolang doet.
 
Ze is een van de weinige dames die een goede DT BJ doet. Ze laat zich goed nemen en geniet er ook van. Lekker nat met veel likken in haar heerlijke poes en kontje.
@JackSanders
Vraagje hierover, DT BJ doet ze echt helemaal in haar keel nemen? Meeste dames doen alleen diep in hun mond en maken wat geluid bij. Dank alvast.
 
Totaal andere ervaring. Gewoon via WA vriendelijk contact maken. Werkt heel goed. Respectvol, beleefd....al deze dames verlenen ons een BIJZONDERE gunst (ook al vragen ze er geld voor). Er zijn wel steeds minder meiden die de high class experience verlenen ( de oude beroepscode).
 
Laatst bewerkt:
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
4,00 ster(ren)
Aftrekken
3,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
C
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Zaterdag
Totale kosten (in euro)
250
Ik ben bij haar op bezoek geweest in Alkmaar, de date was goed, ze is een prachtige spontane vrouw met een super lichaam. Wel was ze flink aan, persoonlijk niet veel moeite mee maar dit was wel ander (Colombia++) level.

Qua ervaring was het verder heel goed, ze is rustig geniet van stevige aanpak en ze lijkt er ook zelf van te genieten.

Haar lichaam is een dikke tien en ik moest me laten gaan, had langer gewild maar kon het niet meer aan. Ik ga nog wel een keer terug denk ik, ze gaf aan tot woensdag in Alkmaar te blijven.

Volgens mij ontvangt Brenda op hetzelfde adres.
 
Ze werkt niet via een booker, dus je kunt gewoon met haar kletsen en de basis leggen voor een leuke date. Ze is een en al energie, leuk en heeft een lekker strak lichaam. Ze laat zich door jou nemen en geeft een heerlijke DT BJ, en aan de andere kant is ze supernat. Ze kust perfect, met veel tong. Als je haar goed behandelt en duidelijke afspraken maakt, valt er veel te regelen. Ze is een feestbeest, en ik zou zeker teruggaan.
 
Interessant @Gt4555, maar over deze dame is nog geen review te vinden en dus de vraag of zij kan voldoen aan de mega high standard van Julietta? Maar is de trio partner van dus....?
Ik heb een ervaring gehad met deze dame. Ze pijpt enorm goed en ook dt. Tongzoenen was wat minder maar neuken ook lekker. Heel straks.. wel kijkt ze even raar af en toe.
 
Terug
Bovenaan Onderaan