Algemeen Den Haag algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Als ik diverse pagina's hier doorlees heb je op iedereen meteen commentaar/reactie die niet al te positief is over de Geleen. Je kunt ook de ander zijn mening respecteren. Als jij het een goede bezetting vind, kan een ander dezelfde situatie zien als een slechte bezetting. Waarom gelijk reageren met dan zoek je het maar ergens anders?
Je hebt gelijk , een afwijkende mening geven op die van Paulus over de Geleenstraat ziet hij en velen van zijn volgelingen als heilig eschennis .
 
Dat bepaal jij in je eentje?
Volgens mij is dit nog steeds een democratisch land waar je zelf mag bepalen waar je naar toe gaat.

En ja, soms kan de bezetting tegenvallen als je net op het verkeerde moment er bent. Als je niet uit de buurt van Den Haag komt is het soms gokken of kun je slechts op een bepaalde dag/tijdstip door lange reistijd. Vind het 100% logisch dat een wandelaar ondanks een zware tegenvaller dan nog een keer op een ander moment het gaat proberen. Bedreigingen hier dat je dan maar ergens anders naar toe moet gaan lijken nergens op.
Paulus heeft gewoon gelijk. Als je het hier niet leuk vindt, ga je toch ergens anders naartoe? Niemand wordt gedwongen om hier te blijven. Het is een vrije keuze. Dat noem je geen bedreiging, dat is gewoon de realiteit.
Een democratisch land betekent ook dat je zelf verantwoordelijkheid neemt voor je eigen keuzes, inclusief waar je naartoe gaat.
Als ik diverse pagina's hier doorlees heb je op iedereen meteen commentaar/reactie die niet al te positief is over de Geleen. Je kunt ook de ander zijn mening respecteren. Als jij het een goede bezetting vind, kan een ander dezelfde situatie zien als een slechte bezetting. Waarom gelijk reageren met dan zoek je het maar ergens anders?
Paulus heeft hier gewoon een punt. Als je ergens niet tevreden over bent, is het logisch om alternatieven te zoeken. Dat is geen bedreiging, dat is gewoon gezond verstand.
En wat betreft het 'meteen commentaar hebben op negatieve reacties over Geleen': er is een verschil tussen een mening geven en steeds maar blijven klagen. Constructieve kritiek is prima, maar als dezelfde persoon telkens terugkomt met dezelfde negatieve ervaringen, is het toch niet gek om te zeggen: probeer eens iets anders? Dat heeft niks met respect voor andermans mening te maken, maar met praktisch denken.
 
Laatst bewerkt:
Gezeur allemaal om niks. Wandelaars die het vaker elders zoeken, en dan hier komen klagen om de Geleen af te kraken. Bevalt het niet, blijf er dan weg. Kom hier niet telkens lopen mekkeren dat het niks is. Ik kom bijvoorbeeld niet in Duisburg, heeft nul zin dat ik op dat deel van het forum de boel daar loop af te kraken. Een beetje positiviteit zou sommigen hier goed doen, life is simple 🤪
 
Ik moet eerlijk zeggen dat het raar is dat iemand een verplaatsing doet, daar tijd en energie in steekt, om ergens ver weg eens te kijken of er iets lekkers te halen valt.
En als er niks tussenzit wat hij lekker vind(hoe bedoel je subjectief) is het de schuld van een straat...
Dat is hetzelfde voor mij als rijden naar Groningen, daar rondlopen en allemaal super slanke dames spotten en dan afkraken omdat ik BBW dames lekker vind (werkelijkheid is andersom, maar jullie snappen wat ik bedoel). Of naar Utrecht toe, daar pas Kinky of Sexjobs of een andere site opzoeken en als er niks is de schuld aan Utrecht geven.
Kom op, voordat je tijd, energie en geld in een trip steekt waarheen dan ook die je eerst even onderzoeken of je er iets van je gading kunt vinden en juist dat is wat deze site zo sterk en nuttig maakt.

En Paul reageert op directe wijze. Dat doet hij altijd. Dat is Paul. Zelf zou ik dat niet doen want ik ben Paul niet en ik steek ook geen enorme hoeveelheden aan tijd om mensen middels dit subforum te informeren. De Geleenstraat is niet van hem en hij is niet van de Geleenstraat. Maar de Geleenstraat is net zo belangrijk voor hem als dat hij belangrijk is voor de Geleenstraat.
Zie het alsof iemand uit Rectum (Overijssel) op een fansite van FC Stampersgat(Noord-Brabant) komt schrijven dat hij een wedstrijd kwam kijken en dat jouw favoriete voetbalclub helemaal kut is. Als fan en supporter denk je dan ook wat kom jij nou hier wauwelen. Dus Paul is fan.
En het mooiste is nog dat als dezelfde persoon morgen vraagt of een bepaalde dame gespot is, Paul daar gewoon antwoord op geeft.

Als laatste, ik vond de uitspraak niet FvD-achtig en dat ze zeker geen gelijk hebben, want dan kan 95% van die kliek en 80% van het establishment direct mee naar Antarctica.

Hopelijk zijn er morgen weer veel adviezen, ervaringen, present meldingen en waarschuwingen te lezen hier die ons allemaal gaan helpen om goede keuzes te maken en plezier te beleven.

✌️
 
Lekkere sfeer hier. Ga wel na Antwerpen dit weekend, sfeer onder wandelaars in Den Haag totaal verziekt.
Daarom ook steeds minder dames hier, wandelaars die tegen andere wandelaars zeggen dat ze moeten wegblijven. De dames verdienen geen ruk meer hier
Nou ik denk dat 99% van de wandelaars nog geen eens weet heeft van dit forum 😆
Bezetting van Geleen was best ok gisteren. En ja zoals die jaren 90 gaat het niet meer worden. Hoewel je zou denken welke idioot van de vent gaat tegenwoordig nog daten met al die me too shit. Prostitutie met een duidelijke transactionele afspraak is de toekomst. De enige veilige vorm van "romantiek" voor de man in de 21e eeuw
Maar klaarblijkelijk is dat nog niet doorgetrongen tot de gemiddelde man gezien dat nog niet ieder dorp een eigen roze buurt heeft.
 
Wat voor gezeur weer... Sommige van jullie zijn echt stellen homo's omdat jullie alleen hier met andere mannen in discussie willen ipv dvp bezoeken en neuken.
You got a lot of know how 🫡
Als laatste, ik vond de uitspraak niet FvD-achtig en dat ze zeker geen gelijk hebben, want dan kan 95% van die kliek en 80% van het establishment direct mee naar Antarctica.
Waar slaat dit nou weer op, jij wil dus als enige Nederlander, wat al vaak het geval is , in de geleen wandelen, en dalijk als enige Nederlander in den haag overblijven
 
Laatst bewerkt:
Zijn jullie bekend met dames in de Doublet-/Geleenstraat die in het bezit zijn van leren/latex broeken? Vind dat erg opwindend maar ik zie vaak geen dame die zich zo kleedt. Bij voorkeur geen BDSM-dame.
Bij voorbaat dank :)
 
Waar slaat dit nou weer op, jij wil dus als enige Nederlander, wat al vaak het geval is , in de geleen wandelen, en dalijk als enige Nederlander in den haag overblijven
Ik oordeel gelijkwaardig en ben in staat om mijn oordeel niet te baseren op de achtergrond van iemand. Daarom zeg ik ook, en dit is het laatste wat ik over politiek wil zeggen tenzij het direct van invloed is op het wandelen wat wij doen, dat nagenoeg alle politici in ons Land iets op hun kerfstok hebben en dit verbergen. Sterker nog hoe harder er geroeptoetert wordt richting anderen, hoe dubieuzer de roeptoeter. Dus als iemand eruit gegooid wordt vanwege zijn achtergrond of kleur dan graag ook de zelfverrijkers die ons eigenlijk zouden moeten dienen. En als ik dan alleen overblijf in de Geleenstraat neem ik vandaag een vanille-ijsje, morgen Chocolade, overmorgen Goulash, dan Bandeja Paisa, dan Pad Thai, etc. etc.

En nu graag weer informatie. Discussies voeren mag, maar stuur mij gewoon een persoonlijk bericht 😉
 
Terug
Bovenaan Onderaan